MMA

Ďalší obrovský súboj na XFN v O2 aréne? Kincl chce bojovať s Vémolom!

DŇA 23. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Uvidíme 28. júna v O2 aréne ďalší obrovský súboj? Špekulovalo sa o dueli medzi Karlosom Vémolom a Viktorom Peštom, ale ostalo ticho, ktoré značí, že veci sa zatiaľ nehýbu. Do hry však vstúpila ďalšia hviezda – Patrik Kincl, ktorý je odhodlaný bojovať s Karlosom, a to už o dva mesiace!

Kincl reagoval na video, v ktorom Vémola prezradil, že je pripravený dokázať, že je česká jednotka v akejkoľvek váhovej kategórii, pričom okrem svojich tradičných divízii spomenul aj kategóriu do 77 kilogramov. To asi nedalo Patrikovi Kinclovi, ktorý patrí medzi najlepšie 77-ičky v širokom okolí a v pondelok večer poslal do sveta zaujímavý odkaz pre Terminátora!

Patrik Kincl chce bojovať s Karlosom Vémolom – takéto je jeho vyjadrenie!

„Tak já to teda beru, šéfe! Nechtěl jsem na tohle Karlosovo vyjádření reagovat hned, ale i s chladnou hlavou to mám pořád stejně. Karlose respektuju jako jednoho z nejlepších českých MMA fighterů a jako někoho, kdo dokázal MMA u nás zviditelnit a pořádně nakopnout. Každopádně jeho hozená rukavice je pro mě tak velká výzva, že kdybych ji nepřijal, tak bych si ji do konce života jen vyčítal. Takže se vším respektem a jako velký outsider, posílam vzkaz směrem k XFN: 1. nejsem tluč-huba, 2. smlouvu s XFN na O2 mám podepsanou, 3. jsem ready utkat se o pozici české jedničky v 77 kg, o které Karlos mluví! Jestli je Viktor Pešta mimo hru, kvůli smlouvě s Fight Nights a Karlosoj je jedno koho mu postavíte, tak přece nemůžeme diváky připravit o český mega fight!“

Uvidíme, ako na túto výzvu zareaguje XFN i samotný Karlos Vémola, avšak jednalo by sa o fight neuveriteľných rozmerov. Akciu v O2 aréne by vystrelil ešte o level vyššie, avšak pri samotnom zápase narážame na otázku, či by Vémola dokázal navážiť inkriminovaných 77 kilogramov. Čo na to kompetentní? To sa dozvieme v najbližších hodinách a dňoch!

Zdroj fotografií: XFN, Instagram Patrik Kincl, Nutrend.cz

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.