MMA

Vémola s odkazom pre Piráta: „Rád ti namlátim pred vlastným národom!“

DŇA 7. júla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Schyľuje sa k ďalšiemu veľkému česko-slovenskému duelu? Medzi Karlosom Vémolom a Samuelom Krištofičom to už dlhšiu dobu poriadne vrie, no a začiatkom kalendárneho roka sme boli svedkami konkrétnej ponuky zo strany XFN na vzájomný zápas. Medzičasom ostalo ticho, Vémola si zvýšil kredit víťazstvami nad Sloanem a Kinclom, Pirát stratil neporaziteľnosť a druhý krát porazil Rašku. Zdá sa, že stará „láska“ nehrdzavie a obaja si znova chcú vybaviť účty v oktagone!

Všetko to začalo vyjadreniami Vémolu po víťaznom zápase proti Kinclovi, kedy sa okrem iného pustil aj do Piráta, ktorý sa teraz rozhodol reagovať. „Videl som Vémolove video, v ktorom vyhlásil, že som ču*ák, čo nič nevie, že som arogantný a som hanbou slovenského MMA,“ začal rozhorčene ilustrovať situáciu slovenský fighter. Ten Vémolovi vytkol, že ho vyzýval tesne po zápase s Radovanom Úškrtom a zároveň sa snažil túto výhru znevažovať.

„Týmto si otvoril Pandorinu skrinku, Karlos! Teraz mi je jedno, kto to spraví… či to bude Ondro a Paľo na Oktagone, či to bude Kareš na XFN. Teraz zahadzujem Petráška, titulovú šancu, ja chcem Vémolu! Lebo toho človeka musí niekto vychovať a Pirát to urobí – strápnim ťa pred obidvoma národmi,“ odkázal Krištofič Vémolovi. Na celú situáciu zareagoval v stručnosti aj Petr Kareš, ktorý vyhlásil, že Vémola je na 21. október (turnaj XFN 13 v Bratislave, pozn. red) ready.

Samuel „Pirát“ Krištofič a jeho video odkaz pre Karlosa Vémolu!

#mma #mmafighters #fight #fighter #strong @pavolneruda @oktagonmma @petr.kares @xfightnights @svetmma.sk

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Pirát Krištofič (@pirat_kristofic),

„21. októbra se představím na Slovensku. Stále nemám soupeře. Místo blbých keců a debilních videí na Insta podepiš kontrakt a rád ti namlátím před vlastním národem! A stále platí, že vsázím svou výplatu na to, že tě zbiju jak psa. Po zápase s Radom si skončil v nemocnici – to je nic proti tomu jak dopadneš se mnou,“ kontroval Vémola a zároveň dodal, že Pirát utiekol Milošovi „Melounovi“ Petráškovi z lopaty.

Pikantné prestrelky sa preniesli aj medzi predstaviteľov organizácií, keďže Pavol Neruda Vémolovi odkázal, že Pirát má zmluvu s Oktagonom. „Radi ten zápas uskutočníme u nás na pôde OKTAGON MMA a postaráme sa aby to bol najväčší zápas roka,“ uviedol promotér slovenskej organizácie. Reakcia konkurencie z XFN? „Pavle zdá se, že pro Piráta přišel čas jít o ligu výše, tak mu prosím nebraňte. 21.10. Karlos Vémola vs. Samuel Krištofič o pás šampióna XFN – snad to vyjde,“ odkázal jej boss Petr Kareš.

Uvidíme tento zápas alebo sa znova zacyklíme v tom, že ani jedna z organizácií nepustí svojho borca do tej druhej? Žiaľ, z minulých skúseností to vyzerá práve na tento scenár. Dúfame, že tento krát sa karta obráti a kompetentní dajú fighterom možnosť spolu zápasiť!

Zdroj fotografií: Oktagon MMA, XFN, Nutrend.cz, Instagram Samuel „Pirát“ Krištofič

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.