Co chystá Timea Trajteľová? Nakoukněte do soukromí slovenské fitnesky!

DŇA 28. apríla 2018 • PRIDAL Petr
<

Jedna z nejznámějších slovenských fitnesek, Timea Trajteľová, překvapila na Instagramu své fanoušky žhavou novinkou: Chystá totiž úplně nový projekt. O co půjde? Čti dále!

Timea odhaluje  fanouškům své soukromí!

Půvabná závodnice má na svém kontě jen v letošní soutěžní sezóně hned několik zlatých trofejí. Triumfovala například v řeckém Nafpliu a na Diamond Cupu na Maltě, ale nejvyšší příčky sbírá také na domácí půdě.  Není proto divu, že patří mezi jednu z nejsledovanějších slovenských fitnesek vůbec. Během náročných předsoutěžních přípravách však v nezapomíná ani na své fanoušky, kteří jen na Instagramu čítají na dvě stě tisíc. Chceš se o životě své oblíbenky více?

Timea Trajteľová

Máš jedinečnou příležitost! Timea totiž oznámila spuštění nového videoblogu s názvem THE WAY OF MY LIFE, ve kterém nechá příznivce nahlédnout dále do svého běžného života. A už nyní vyzývá  své fanoušky, aby jí dali vědět, co všechno by je zajímalo. Těšit se tak můžeme nejen na zajímavosti z předsoutěžních příprav.

THE WAY OF MY LIFE – trailer ?? Je to vonku!! Rada by som sa s Vami podelila o dlhšie pripravovaný projekt videoblogov s názvom THE WAY OF MY LIFE. Chceme Vám ukázať bežné momenty z môjho života – kto som, ako žijem, čo robím a ako vyzerá príprava / cestovanie a samotné súťaženie. Máte nejaký tip aký bude prvý diel? ? A čo by ste vo videoblogoch určite chceli vidieť? ? ———————————————- Odkaz na YouTube chanel nájdete na profile v BIU. Napíš do komentára ❤️ pokiaľ už teraz očakávaš prvý diel ??? Dúfam, že sa Vám tento nápad bude páčiť a podporíte ho – všetko to robíme len pre Vás! ❤️ ——————————————— Official partners Premium @juliette_armand_cz , @amixnutrition_czech , @gym_glamour

A post shared by Timea Trajtelova – IFBB Bikini (@timeatrajtelova) on

A co by zajímalo tebe? Poděl se s námi o svůj názor nebo napiš přímo Timee ke sdílenému videu! 

Zdroj fotografií: Instagram Timey Trajteľové

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.