Čo spája neznámeho Tanoai Reeda s Dwayne Johnsonom?

DŇA 12. marca 2018 • PRIDAL Mrkvis
<
Kto je Tanoai Reed a čo ho spája s Dwayne Johnsonom?

The Rock“ má na konte viac než 96 miliónov followerov a na stole množstvo zmlúv na nové filmy. Pri takomto životnom tempe ti neostáva nič iné len sa rozdvojiť alebo… si „zadovážiť“ kaskadéra (dvojníka). Pri výbere svojej zálohy by si mal byť opatrný, pretože sa jedná o zásadné rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť tvoju budúcnosť vo veľkom meradle. Bavíme sa tu najmä o popularite.

Počas celej svojej kariéry nemal Dwayne Johnson toľko fanúšikov a nebol mediálnejšie známy ako je tomu dnešným dňom. Po úspešnom remaku Jumanji: Welcome to the Jungle si získal svojou charizmou ešte väčšie množstvo fanúšikov.

V porovnaní s ostatnými hercami, ktorí sa pohybujú na podobnom poli ako „The Rock“, získal bývalý zápasník svoju popularitu takpovediac zo dňa na deň. Mnohí sa pýtajú, v čom tkvie tajomstvo jeho slávy. V Hollywoode sa totiž prestíž meria podľa toho, ako dobre sa vieš zosúladiť so svojim kaskadérom. A Johnson má pravdepodobne toho najlepšieho kaskadéra na celom svete. Dôvodov, prečo s ním herec tak dobre vychádza je mnoho. No vôbec najdôležitejším z nich je fakt, že samoanské chlapiny sú v príbuzenskom vzťahu. Tanoai Reed je Johnsonov bratranec!

Okrem toho, že si herec k sebe pritiahol množstvo fanúšikov vďaka komediálnosti, ktorá je jeho odrazovým mostíkom už od nepamäti, z nášho pohľadu by títo dvaja mohli byť pokojne bratia. Podobné črty tváre, podobná postava sú len dve z hlavných ingrediencií, ktoré zabezpečujú hercovi narastajúcu slávu.

O Tanoaiovi toho moc nevieme, ale zdá sa, že si svoju postavu najskôr vypestoval na futbalovom ihrisku a je výsledkom tvrdých tréningov. Dvojica spolupracuje už vyše 16 rokov, kedy sa na plátne Tanoai Reed objavil ako dvojník „The Rocka“ vo filme The Scorpion King.

Zdroj obrázkov: Instagram Tanoaia Reeda

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.