Súťaž a vyhraj originálne tričko od Different Athletics!

DŇA 2. januára 2018 • PRIDAL Mrkvis
<

Keď nepíše príručku #befitbyinča alebo nevymýšľa program #betterbodiesbyinča, pomáha priateľovi s návrhom nových tričiek pre verných fanúšikov Different Athletics Gymu – aj takáto je Ina Mruškovičová, s ktorou si môžeš prečítať rozhovor priamo tu. O značke Different Athletics nám však viac povie headcoach Radovan Erent, ktorý je zároveň zakladateľom a majiteľom trnavského gymu.

Ahoj Radovan, po čom je pomenovaná značka Different Athletics?

Ahojte. Značka „Different Athletics“ vznikla v roku 2015. Logo sme si vytvorili sami. Na stole bolo viac návrhov, z ktorých sme si nakoniec vybrali to najvhodnejšie – to, ktoré dávalo najväčší zmysel. Prídavné meno „Different“ znamená, že sa snažíme robiť veci inak, čo znamená, že sme vždy ponúkali niečo viac, ako len crossfit.

Aké plány máš so značkou do budúcna?

Do budúcna máme v pláne vytvoriť viac druhov oblečenia, v ktorých sa ľudia budú cítiť dobre a budú nás s radosťou reprezentovať. Ide nám o to, aby boli hrdí na to, že nosia našu značku.

Koľko kolekcií ste už vyrobili?

Na svete sú celkovo 3 kolekcie, ktoré zahŕňajú zimné čapice, šiltovky, teplákové bundy a mikiny. Po dlhej dobe sa nám podarilo nájsť kvalitu tričiek, ktoré nám vyhovujú. Snažíme sa o to, aby každá kolekcia bola iná. Síce ponecháme osvedčené farebné kombinácie, ale vždy do toho fúkneme trošku originality, aby to nebolo všetko rovnaké. Posledná kolekcia je napríklad výnimočná vo svojej pestrofarebnosti.

V čom je výnimočnosť každej kolekcie?

V gymoch ako je ten náš, je bežné, že každý má svoje kolekcie tričiek, pretože ľudia, ktorí v nich trénujú sa kúpou chcú zaradiť do určitej komunity a byť hrdí na to, že môžu nosiť klubové tričká. Chcú reprezentovať miesto, kam chodia vypnúť alebo makať.

Uveď dôvod, prečo by túto značku mali nosiť ľudia, ktorí necvičia v Different Athletics gyme?

Pokiaľ nepoznajú náš gym a našich ľudí, môžu ho napríklad nosiť kvôli tomu, že sa im jednoducho páči náš dizajn. Iný dôvod môže byť povedomie o našich úspechoch a chuť podporiť nás. Sme totiž jediný gym na Slovensku, ktorý mal svojho atléta – Ninku Ladvenicovú na Crossfit Games 2017 v USA.

Chcel by si vyhrať tričko z najnovšej kolekcie? Stačí ak dáš like na našu facebookovú stránku a v nedeľu nám do komentára pod príspevok o súťaži napíšeš odpoveď na otázku, koľko kolekcií má na konte značka Different Athletics. Nezabudni pozvať aj svojich priateľov, pretože budeme vyberať výhercu jedného dámskeho a jedného pánskeho trička.

Ak si fanúšikom crossfitu a sleduješ aktivity Different Athletics gymu, určite si nenechaj ujsť rozhovor s Radovanom Erentom, ktorý ti prineseme už čoskoro!

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.