Fitnews: Stanislav Slimák přivezl z Rakouska zlatou a stříbrnou medaili!

DŇA 1. mája 2018 • PRIDAL Petr
<

Poslední dubnový víkend patřil IFBB šampionátu v Rakousku. V Březnici (Bregenz), půvabném městě při okraji Bodamského jezera, proti sobě nastoupili desítky závodníků z několika evropských zemí. V proslulé Koncertní síni, ve které se dvoudenní soutěž odehrávala, vybojovali vítězné příčky také slovenští závodníci, z nichž nejúspěšnější byl Stanislav Slimák. Jak se slovenským závodníkům dařilo? Přečtěte si o tom více v dnešním reportu.

Zlatý a stříbrný Stanislav Slimák

Zatímco na Slovensku doznívaly ovace ze sobotního Extrifit Slovakia Cup v Michalovciach, někteří závodníci zamířili do tisíc dvě stě kilometrů vzdálené Březnice, kde 29. dubna pokračovala Velká cena Rakouska. Na tu dorazil se svým týmem i Stanislav Slimák. A podařilo se mu získat hned dva cenné kovyzlato v kategorii Kulturistika mužů nad 95 Kg a stříbro v kategorii Masters! Kulturistický veterán se vrátil k soutěžní kulturistice po jednadvacetileté pauze a zatím sbírá jeden úspěch za druhým. Skvělá práce, Stano!

Stanislav Slimák

Další zlato pro slovenskou fitnesku

V kategorii Kulturistika mužů do 85 Kg nastoupil Slimákův kolega Rene Nagy. Ten nakonec vybojoval velmi pěkné páté místo. O dvě příčky výše se umístil Peter Mračka a získal tak bronz. Skvělé výkony Slováků pak podpořil i Peter Muráň, který v kategorii do 95 Kg získal další zlato! Slovenská reprezentace se ale blýskla také v ženské kategorii: Tu v Rakousku zastupovala Diana Vargová, zkušená závodnice z kategorie Bikini Fitness Masters. Ani Diana nedala soupeřkám šanci a získala fantastické první místo! Ke zlaté placce pak přidala ještě bronz v kategorii Bikini Fitness nad 169 cm. Celkově tak slovenští účastníci slavili úspěch.

Na kompletní výsledky a umístění jednotlivých soutěžících se můžete podívat na tomto odkaze. Všem jmenovaným blahopřejeme a doufáme, že se jim povede i nadále!

Zdroj fotografií: Facebook Stanislava Slimáka

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.