MMA

Procházka na Rizin Fighting World Grand Prix 2017 proti Švédovi Albrektssonovi!

DŇA 26. decembra 2017 • PRIDAL Mrkvis
<
Samuraj „Denisa“ včera odletel do Japonska predstaviť svetu svoju ďalšiu výhru – aspoň v to dúfame! Procházka, ktorý ma na konte neuveriteľných 19 výhier, 3 prehry a 1 remízu si aktuálne (s prehľadom) pestuje 3 zápasové víťazstvo.

Na minuloročnom turnaji, ktorý usporiadala organizácia Rizine, Procházka porazil Mark Taniosa v druhom kole. Vo svojej najaktuálnejšej výhre, ktorú získal v septembri tohoto roka, zvíťazil TKO v prvom kole nad Wilian „Cowboy“ Roberto Alvesom. Český útočník sa zúčastnil turnaja celkovo 5-krát a z toho len raz prehral s Muhammed „King Mo“ Lawalom. Za touto prehrou však nasledovalo veľké víťazstvo, kedy knocoutoval v prvom kole japonskú legendu Kazuyuki Fujita.

Proti výsledkom Procházku sa možno Karl „King“ Albrektsson nezdá tak nebezpečný, no 6 výhier a 1 prehra svedčia o tom, že by s ním mohol mať „Denisa“ problém. Na turnaji Rizin sa Albrektsson objavil 3-krát, z čoho 2-krát zvíťazil. Jediná strata, ktorú utrpel, bola v prípade Valentin Moldavskyho, kedy musel kvôli zápasu prejsť do ťažkej váhy.

V hlavnom zápase turnaja Rizin Fighting World Grand Prix 2017 sa však proti sebe postavia Mirko „Cro Cop“ Filipovič (35-11-2) vs. Tsuyoshi Kosaka (27-19-2). „Cro Cop“ si pritom nesie v rade za sebou 7 výhier, takže sa diváci určite môžu tešiť na napínavý zápas.

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.