MMA

Pirát podpísal zmluvu s Oktagonom: Duel proti Petráškovi v septembri!

DŇA 13. júla 2018 • PRIDAL Dominik
<

O jeho budúcnosti je rozhodnuté! Samuel „Pirát“ Krištofič bol v centre pozornosti po konflikte s Karlosom Vémolom, kedy si obaja borci chceli účty vybaviť vo vzájomnom zápase. Vémola pripustil len boj pod hlavičkou XFN, no a čakalo sa na to, ako sa vyvinie situácia ohľadom slovenského bojovníka. Krok vpred nastal až v piatok, kedy Pirát podpísal novú zmluvu v organizácii Oktagon, čím vylúčil možnosť prechodu ku konkurencii.

„Podpisujeme práve novú zmluvu, ktorá bude na dlhšie obdobie, kedy sa môžete tešiť na jeho skvelé zápasy. Som rád, že Pirát ostáva u nás,“ oznámil fanúšikom Pavol Neruda. „Som veľmi rád, že môžem podpísať nový kontrakt v najlepšej česko-slovenskej MMA organizácii,“ povedal Pirát predtým, ako podpísal zmluvu aj za účasti „notára“ Attilu Végha.

Táto trojica takisto oznámila, že pôvodne plánovaný zápas Krištofiča s Milošom „Melounom“ Petráškom sa nakoniec uskutoční v náhradnom septembrovom termíne. „Budem mať zápas s Milošom v septembri. Nakoniec po všetkých špekuláciách som si uvedomil, že v Oktagone ma ťahá aj to srdiečko a vybudovali sme tu niečo spoločne. Nevidím dôvod prečo by som kvôli nejakému jednoduchšiemu človeku – cirkusovému levíčatku, mal niekam utekať a zrádzať ľudí, s ktorými niečo tvorím. Takže ja som tu a keď ma niekto silou mocou berie do úst, tak ja ho tu aj počkám a môžem ho tu aj umravniť,“ povedal Pirát s jasným odkazom pre jeho rivala Karlosa Vémolu.

„Karlos, to bola jasná výzva, radi ťa u nás v Oktagone uvidíme – obaja borci ťa čakajú. Ak chceš, aby sa ten zápas uskutočnil, tak príď a zariaď si to, aby si mohol mať zápas v Oktagone,“ uviedol Neruda. Nateraz bude podľa všetkého medzi Pirátom a Terminátorom pokoj, keďže je nepravdepodobné, že Vémola bude chcieť zápasiť na turnaji konkurenčnej organizácie. Namiesto toho nás však čaká rovnako atraktívny súboj Piráta s Melounom, ktorý bude ozdobou jesenného programu Oktagonu.

Samuel „Pirát“ Krištofič podpisuje novú zmluvu v organizácii Oktagon!

Pirát podepisuje

☠️ Pirát Krištofič ✍️ podepisuje novou smlouvu a my se i společně s vámi těšíme na všechny velké věci a zápasy, které budou následovat. ?? OKTAGON MMA #oktagon #oktagonmma

Uverejnil používateľ OKTAGON MMA Piatok 13. júl 2018

Zdroj fotografií: Oktagon MMA

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.