MMA

Petr „Píno“ Ondruš, Marpo a Rytmus tipujú víťaza súboja Vémola vs. Kincl

DŇA 26. júna 2018 • PRIDAL Dominik
<

Súboj roka v pražskej O2 aréne sa blíži neuveriteľnou rýchlosťou! Karlos Vémola aj Patrik Kincl vstúpili spolu s ďalšími protagonistami veľkolepého galavečera XFN do poslednej fázy prípravy. Zápasníkom zostávajú posledné hodiny na to, aby doladili detaily a my sa môžeme tešiť na ich veríme, že špičkové výkony. Medzitým si však viaceré osobnosti zatipovali a predostreli svoje názory na priebeh hlavného zápasu medzi Vémolom a Kinclom! Koho ruka pôjde vo štvrtok pred zrakmi fanúšikov nahor?

Petr „Píno“ Ondruš vidí šance oboch borcov 50 na 50!

Začneme fighterom, ktorý sa asi najlepšie vie vcítiť do pozície Patrika Kincla. Petr „Píno“ Ondruš totiž sám čelil Vémolovi v O2 aréne na XFN 6. Situácia bola dosť podobná a už pred zápasom si obaja sľubovali tvrdý boj, z ktorého nakoniec vyšiel víťazne Terminátor. „Ja som na to veľmi zvedavý, pretože mám s obomi nejakú skúsenosť – s jedným zápasovú a s Patrikom sa dlho poznám, trénovali sme spolu. Keby to bolo vo váhe do 77 kilogramov, tak mám jasno. V 84-ke si nie som celkom istý, stále to vidím tak 50 na 50. Karlos bude silnejší, ale Patrik je technicky vyspelejší,“ myslí si Ondruš.

Ten pocítil na vlastnej koži Vémolovu mohutnú ofenzívu v prvom kole, ktorej nakoniec sám podľahol. Preto považuje za dôležité pre Kincla ustáť hlavne prvú päťminútovku, ktorú má Karlos vyšperkovanú do detailov. „Myslím si, že každé ďalšie kolo ako prvé, znamená Patrikovu výhru,“ uzavrel známy bojovník.

Marpo verí v Kinclovu výhru: „Myslím si, že to bude jeden z najlepších zápasov roka!“

Český raper Marpo, ktorý sa po niekoľkoročnej prestávke vracia do ringu mierne favorizuje Patrika Kincla. V jeho prospech hrajú viaceré okolnosti, keďže je výborný v postoji aj na zemi. „Verím, že by mohol vyhrať a dúfam, že to tak bude. Prídem sa na to pozrieť, som veľmi zvedavý,“ hovorí bývalý vicemajster Českej republiky v thajskom boxe.

? Marpo nemůže ve čtvrtek v O2 chybět!?? Ale jak vidí fight #KinclXVemola právě on? ?
Vstupenky ?? goo.gl/ytbGmK

Uverejnil používateľ XFN Utorok 26. jún 2018

Rytmus sa vyhýba tipovaniu, ale hodnotí fighterov?

Rytmus bude 27. decembra čeliť na rovnakom mieste práve Marpovi v unikátnom boxerskom dueli dvoch raperov. Ako tipuje hlavný zápas júnového galavečera? „Obaja sú dobrí. Karlos ide menšiu váhu… no uvidíme, bude to zaujímavé,“ krúti hlavou novopečený predstaviteľ organizácie XFN na Slovensku.

Fight Karlos ? Patrik hýbe ???? Jakého vítěze tipuje "Rytmus"? ? #WeAreXFN
Vstupenky ?? goo.gl/ytbGmK

Uverejnil používateľ XFN Utorok 26. jún 2018

Aj známe osobnosti majú svojich favoritov!

Muzikant Václav Noid Bárta priznáva, že nemá úplne napozerané všetky zápasy, ale sledoval hlavne Vémolu. Imponuje mu jeho obrovská sila na zemi, ktorou dobieha nedostatky v postoji. „Ale on to nepotrebuje, on proste chytí a ide,“ smeje sa Bárta. Kinclov boxerský štýl mu pripomína Conora McGregora. Tipovaniu sa rovnako vyhýba, ale fandiť bude Patrikovi Kinclovi. „Je to taká rovnaká krvná skupina ako ja. Má rád srandičky,“ uzatvára český spevák.

Novinár Pavel Novotný hovorí, že sa baví na tom, ako verejnosť favorizuje Karlosa Vémolu. S jeho súperom si mal možnosť dať krátky sparring, pri ktorom zrejme na neho Patrik zanechal dojem. „Ja som si na ňom všimol, že je inteligentný, premýšľavý, technicky zdatný. Podľa mňa ho Patrik môže poraziť a hlupáci pri klávesniciach sa budú len čudovať – takisto aj Vémola,“ povedal Novotný.

Jak to vidíte?

?? Pokračujeme v seriálu #JakViditeFightVemolaXKincl?, tentokrát jsme vyzpovídali Petr "Píno" Ondruše, Václav Noid Bárta Official a Pavel Novotný Oficiální ?

Uverejnil používateľ XFN Utorok 26. jún 2018

Zdroj fotografií: XFN, Instagram Rytmus

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.