MMA

Kincl a Vémola si vymieňajú ďalšie tvrdé odkazy: Sme blízko zápasu!

DŇA 24. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Atmosféra medzi dvomi vynikajúcimi českými fightermi sa vyostruje! Patrik Kincl v pondelok reagoval na video, v ktorom Karlos Vémola tvrdí, že je pripravený dokázať post českej jednotky v akejkoľvek váhovej kategórii, a to vrátane kategórie do 77 kilogramov. Patrik prijal túto Karlosovu výzvu do prázdna, ktorou však rozvíril vody domácej MMA scény viac, ako očakával.

„Jsem ready utkat se o pozici české jedničky v 77 kg, o které Karlos mluví! Jestli je Viktor Pešta mimo hru, kvůli smlouvě s Fight Nights a Karlosovi je jedno, koho mu postavíte, tak přece nemůžeme diváky připravit o český mega fight,“ odkázal v pondelok Kincl. Reakcia Vémolu na seba nenechala dlho čakať a v utorok ráno nahral video, v ktorom nepochybne rypol do osieho hniezda. Takisto spomenul, že preferuje zahraničného súpera, ale bude rešpektovať rozhodnutie XFN, keďže práve organizácia má hlavné slovo.

„Mňa ten zápas vôbec nezaujíma, ale ak to Patrik chce a hlavne ak to chcú vidieť fanúšikovia a ak chce to vidieť XFN, tak mne je to naozaj jedno, koho proti mne XFN postaví. Takže nemusíte mi cez internet posielať výzvy – kontaktujte priamo XFN. Ja tam 28. júna budem,“ povedal „Terminátor„. Pri tom si neodpustil zopár drobných urážok smerom ku súperovi a jeho blízkym.

Karlos Vémola reaguje na výzvu Patrika Kincla!

Reakce na Kincla

Zdravím svoje fans! S těma výzvama se nám nějak roztrhl pytel, co?? Řekl jsem to jasně a klidně to zopakuju, chci na XFN: Back to the O2 arena zahraničního soupeře, ale XFN je boss a koho proti mě postaví, toho sejmu! ? Takže pokud se mě ještě někdo chystá vyzvat, tak ať kontaktuje rovnou XFN, protože já se teď plně soustředím na svojí přípravu! Bude #Vemolice a vím, jakou budu mít v hale podporu, protože mám ty nejlepší fans a moc si toho vážim.?
VEMOLA KOTEL? ? goo.gl/sg3Waq

Posted by Karlos Terminator Vemola on 24. apríl 2018

Na Karlosa znova reagoval aj Patrik Kincl, ktorý vyjadril sklamanie z toho, že sa do veci dostali osobné útoky, či narážky na rodinných príslušníkov. Kincl fanúšikom vysvetlil aj finančnú situáciu aj skutočnosť, že v Rusku by mu MMA vynášalo nepochybne viac a robí ho hlavne pre radosť. „Dúfam, že ten zápas vyjde. Hovoril som s XFN, oni sú za, takže ja s tým počítam a dnešným dňom som zahájil prípravu,“ prezradil Patrik, ktorý si takisto neodpustil rypnutie do svojho krajana hlavne v otázke vzťahov.

Na záver odkázal Vémolovi, aby svoje videá točil na šírku, keďže potom lepšie vyzerajú aj na sociálnych sieťach. Je to zosmiešnenie Karlosa? Skôr priateľská rada, ktorá pomôže aj nášmu magazínu, takže ďakujeme chalani, že aj v tomto budete trénovať… : -) Váš vzájomný zápas by však bol ďalšou ozdobou júnovej akcie XFN v O2 aréne, tak si to vybavte v klietke!

…no a Kincl kontruje!

Hezkou siestu všem
Většinu jsem ve videu řekl, tak jen krátce. Děkuji všem za podporu a zprávy. Až takový ohlas jsem nečekal. Snažím se reagovat co to jde, ale úplně na všechno nemám síly. No dobře mám, jen na Vás kašlu. ???

P.s.: Může mi někdo vysvětlit, co to má sakra znamenat s těma kalhotkama?!? Celej den o tom přemýšlím. ??

Posted by Patrik Kincl on 24. apríl 2018

AKTUALIZOVANÉ! VÉMOLA PODĽA VŠETKÉHO VÝZVU PRIJÍMA!

omluva patriku kinclovi.
ale za tuhle prasackou vyzvu TKO bude to ti slibuju..

Posted by Karlos Vemola on 24. apríl 2018


Zdroj fotografií: Facebook Karlos Vémola, Instagram Patrik Kincl, XFN

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.