MMA

Oktagon vracia úder: Novotný odmieta akúkoľvek komunikáciu s Vémolom!

DŇA 13. júla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Vo štvrtok sme informovali o tom, že Karlos Vémola odmietol ponuku Oktagonu na duel so Samuelom „Pirátom“ Krištofičom. Podľa vyjadrení „Terminátora“ prebehol telefonický hovor medzi ním a predstaviteľmi slovenskej organizácie. „Slyšeli ode mě jasnou odpověď. Jedině pod XFN 21.10. v Bratislavě! Už se nemůžu dočkat,“ uviedol na sociálnych sieťach Vémola. Teraz sa však do veci obul Ondřej Novotný, ktorý tieto slová rezolútne odmieta!

Jeho vyjadrenie je v ostrom protiklade s Karlosovými tvrdeniami, čo vnáša do celej situácie úplne nový pohľad. „Je to k smíchu i k pláči zároveň. Na podobné statusy mohou skočit jen ti, co si ješte nevšimli anti-kampaně, kterou se snaží vést lidé, co se nestydí si cpát do úst heslo: pracujeme pro české MMA. Karlos by si měl dávat pozor, komu dá přístup ke svým socialním sitím. Tihle nohsledi a hlupáci se vůbec nezajimají o něj, ale jen o svůj prospěch. Karlos nemůže ukázat výpis z telefonu, kde jsme mu volali, protože se to nestalo. Ví to on, já i Palo,“ uviedol podľa portálu MMA Shorties Ondřej Novotný.

Novotný zároveň povedal, že v Oktagone si Karlosa vážia a za tieto vyjadrenia sa nehnevajú. „Navíc už dnes se mohou fanoušci těšit na zprávu, která mnohé vysvětlí,“ uzavrel tajomne predstaviteľ slovenskej organizácie. Nech je tak, či onak – tieto „vojny“ medzi XFN a Oktagonom začínajú prerastať klasické doťahovačky. Už sme svedkami osobných útokov, čo rozhodne nerobí dobrú krv. Určite existuje istá forma ovplyvňovania zápasníkov ich organizáciami – je jasné, že žiadny fighter nepôjde proti svojmu chlebodarcovi. Takéto obvinenia sú už aspoň z nášho pohľadu na pomyslenej hranici, kde by sa mali zastaviť. A zdá sa, že to prestáva baviť aj fanúšikov…

Zdroj fotografií: Oktagon MMA

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.