MMA

Oktagon 5 zavíta v marci budúceho roka do Ostravy!

DŇA 10. decembra 2017 • PRIDAL Dominik
<
Piaty turnaj najväčšej česko-slovenskej organizácie bojových športov Oktagon zavíta 17. marca 2018 do Ostravy. Moravsko-sliezska metropola bude turnaj hostiť premiérovo, takže sa dá očakávať veľký záujem. Takisto je lokalita atraktívna aj pre slovenských fanúšikov MMA, keďže Ostrava je len na skok od hraníc.

Galavečer sa bude konať na zimnom štadióne v Ostrave – Porube, ktorý pojme približne 4 500 divákov. Organizátori sľubujú skvelú šou, ktorú predvedú známe tváre našej spoločnej scény. Domácich fanúšikov poteší účasť ich rodákov Matěja Kuzníka (profesionálna bilancia 11-3-0) a Ondřeja „Andrésa“ Rašku (profesionálna bilancia 6-5-0). Zo slovenských bojovníkov sa môžeš tešiť na Lukáša Pajtinu (profesionálna bilancia 3-2-0) či hlavnú hviezdu večera Gábora Borárosa (profesionálna bilancia 11-4-1).

Gábor sa po júlovej prehre s Mohamedom Sayahom v druhom kole výsledkom TKO bude snažiť napraviť si reputáciu. Takže môžeme rozhodne očakávať povestné „beast mode on“ v podaní jemu vlastnom. Lístky sú už teraz v predaji v sieti Ticketportal. Tešíme sa na ďalšiu dávku MMA v podaní našich borcov!

Zdroj: Oktagonmma.cz, Sherdog.com

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.