MMA

Oktagon 10 hlási novembrový príchod do Prahy v plnej zbroji!

DŇA 29. marca 2018 • PRIDAL Dominik
<

Organizácia Oktagon už dávnejšie hovorila o turnaji v pražskej O2 aréne. Termín bol stanovený na 17. november, no až dnes sme sa dočkali definitívneho potvrdenia a podpisu zmluvy. Kompetentní okamžite zverejnili aj prvotný menoslov hviezd, ktoré privezú do metropoly Českej republiky v rámci eventu Oktagon 10!

Počas posledných týždňov sme boli svedkami konkurenčného doťahovania sa medzi Oktagonom a XFN. Počas slovných prestreliek sme sa dozvedeli, že slovenská organizácia usporiada v Prahe veľký turnaj v závere tohto roka. A dnes už vieme aj viacero detailov! Okrem podpisu zmluvy s manažmentom pražskej O2 arény sa definitívne potvrdil aj termín turnaja, a tým je 17. november. Oktagon dokonca zverejnil aj prvé mená, na ktoré sa budeme môcť tešiť. „Prinesieme štartovku, ktorá u nás nemá obdoby,“ odkázali promotéri prostredníctvom sociálnych sietí.

Hlavnou hviezdou bude bezpochyby jeden z najúspešnejších slovenských MMA zápasníkov – jedinečný Attila Végh (31-8-2). „Pumukli“ má na Prahu príjemné spomienky, keďže práve tam prerušil negatívnu sériu štyroch prehier v rade. Počas minulého leta v rámci vlaňajšieho open-air Oktagonu na Štvanici zdolal rozhodnutím arbitrov írskeho protivníka Paula Byrnea (6-3-0).

Ďalšou hviezdou, ktorá sa znova po roku ukáže pražskému publiku bude Gábor Boráros (14-4-1), avšak on nespomína na posledný turnaj v metropole Česka v pozitívnom svetle. Jeho súperom bol vtedy Mohamed Sayah (7-5-1) a duel neskončil pre Gábora zrovna najlepšie… Teraz však príde napraviť svoju reputáciu a ukázať svoje kvality!

Z domácich bojovníkov sa nám predstaví vo výbornej forme zápasiaci Miloš „Meloun“ Petrášek (10-3-0), či jedinečný David Kozma (19-10-0). Okrem týchto borcov sa môžeme tešiť na vyvrcholenie tretej série reality show Oktagon Výzva a korunováciu historicky prvého šampióna organizácie vo welterovej váhe (do 77 kilogramov).

Vstupenky sú už teraz v predaji v sieti Ticketportal, pričom ich cena začína od úrovne 990 českých korún. Bude turnaj Oktagon 10 vrcholom pre ambicióznu slovenskú organizáciu?

Zdroj fotografií: Facebook Oktagon MMA, Siemens

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.