MMA

Novinky z XFN: Nervozita pred súbojom Kincl vs. Vémola eskaluje!

DŇA 4. júna 2018 • PRIDAL Dominik
<

Čo sa udialo v organizácii XFN počas uplynulého týždňa? To sa dozvieš v ďalšej časti nášho seriálu Novinky z XFN! Dnes sa pozrieme na vriacu atmosféru pred zápasom Kincl vs. Vémola, prvý menovaný vzdal hold Ivanovi Buchingerovi a zaujali nás ďalšie videá zo série #XFNFocused!

Medzi Kinclom a Vémolom eskaluje napätie: Účty si vybavia v O2 aréne!

Patrik Kincl a Karlos Vémola obstarajú už o 3 týždne jeden z najvýznamnejších a najočakávanejších duelov v histórii česko-slovenského MMA. Obaja borci si nič nedarujú nielen v oktagone, ale ani v predzápasových trashtalkoch. Už celé týždne sme svedkami rôznych ostrých odkazov, ktoré s blížiacim sa zápasom naberajú na intenzite.

Karlos Vémola považuje Kinclovu výzvu za osobnú zradu, pričom očakáva jednoznačný priebeh zápasu. Pochopiteľne s úspešným koncom pre neho samotného. „Bude se ma snažiť uhrať na body, aby bol prvý Čech, ktorý so mnou vydržal celé tri kolá. Nevydrží! Budem ho totiž valcovať v prvom kole. Budem ho valcovať v druhom kole, no a keď uvidí, že ho valcujem aj v treťom, tak povolí. Na niečo ho utiahnem. Dokončím ho,“ vyhlásil sebavedomo „Terminátor“ v rozhovore pre iSport.cz.

Kincl naopak stále tvrdí, že reagoval na Vémolu len kvôli tomu, že sa Karlos považoval za kráľa v kategórii do 77 kilogramov, kde zápasí práve jeho súper. „Musel si byť vedomý, že na to zareagujem, tak neviem, prečo to zobral tak osobne,“ myslí si Kincl. Ten dokonca podľa posledných správ odmietol kvôli súboji s Karlosom ponuku od organizácie UFC na duel v anglickom Liverpoole.

Obaja zápasníci si neustále vymieňajú štipľavé odkazy a sarkastické poznámky aj prostredníctvom sociálnych sietí. Už v utorok 5. júna však budeme svedkami slovného duelu v CineStar Anděl, kde si rozhodne nenechajú ujsť príležitosť získať určitú psychologickú výhodu.

Kincl vyzdvihol pri spoločnom tréningu Ivana Buchingera!

Ešte ostaneme pri osobe Patrika Kincla, ktorý vyzdvihol ďalšiu hviezdu júnového turnaja XFN – Slováka Ivana Buchingera! V mimoriadne zaujímavo napísanom statuse (stačí čítať medzi riadkami) ocenil férovosť Bukiho, ktorý sa zaujíma o rekonvalescenciu svojho súpera Jaroslava Pokorného. Toho v uplynulých týždňoch sužovali zdravotné problémy a Ivan si robil starosti, či bude mať „Jubox“ dostatočný čas na prípravu. „Niečo mi hovorí, že skôr takto sa spozná šampión,“ zamyslel sa Kincl.

No a keďže bolo spomenuté, že status je v širšom slova zmysle zaujímavo napísaný, tak medzi riadkami môžeme sledovať odkazy na Karlosa Vémolu. Patrikov pohľad na duel medzi Ivanom Buchingerom a Jaroslavom Pokorným ponúkame v pôvodnej verzii.

Jajdo sorry
Musím se ti k něčemu přiznat. Dnes jsem na XFN stánku, v rámci NaberSvaly Fitness Prague Expo, potkal…

Uverejnil používateľ Patrik Kincl 3. jún 2018

Ďalšie časti #XFNFocused prinášajú zaujímavý pohľad do zákulisia fighterov!

XFN len nedávno spustilo zaujímavý projekt #XFNFocused, ktorý mapuje zákulisie najväčších hviezd organizácie. Na pravidelnej báze môžeme sledovať zaujímavé momenty z prípravy, súkromia a bežného života viacerých zápasníkov. Počas uplynulého týždňa nás upútali dve časti s Makhmudom Muradovom a takisto aj s Jaroslavom Pokorným, kde môžeme vidieť ako napreduje jeho liečba pred turnajom v O2 aréne! Enjoy it!

XFN Focused Jubox 2. díl

? V druhém díle unikátní série #XFNfocused s Jaroslav "Jubox" Pokorný se podíváme na jeho zranění i rekonvalescenci.??? Vedlejší roli si dokonce zahrál i David Dvořák ? #WeAreXFN

Uverejnil používateľ XFN 1. jún 2018


#XFNFocused Makhmud Muradov 3. část

#XFNFocused je unikátní projekt, kterým můžete nahlédnout do opravdového života fighterů. ? Série s ?? Makhmud "Mach" Muradov nám ukazuje, jak obrovské ❤️ bojovníka a válečníka má! ?? A tady je třetí díl ? #WeAreXFN
Vstupenky na odvetu #RamiresXMuradov ?? goo.gl/ytbGmK

Uverejnil používateľ XFN 29. máj 2018


XFN Focused Muradov PT4

Čtvrtý a asi nejlepší díl unikátní ? série #XFNfocused s Makhmud "Mach" Muradov, se kterým se podíváme na úžasná tréninková ?místa v Uzbekistánu?? a samozřejmě i na jeho budoucnosti v ?? UFC ☝?Vstupenky na #MuradovXRamires ?? goo.gl/ytbGmK

Uverejnil používateľ XFN 4. jún 2018


Zdroj fotografií: XFN, Facebook Patrik Kincl, Instagram Patrik Kincl, Nutrend.cz

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.