MMA

Novinky z XFN: Petr Kareš rozhorčený z Oktagonu a Kincl späť v tréningu!

DŇA 25. marca 2018 • PRIDAL Dominik
<

Čo sa udialo v organizácii XFN počas uplynulého týždňa? Tie najzaujímavejšie správy ti prinášame v ďalšej časti seriálu Novinky z XFN! Dnes sa pozrieme na rozhorčeného Petra Kareša, ktorý si na margo Oktagonu nedával servítku pred ústa, návrat Patrika Kincla do tréningového procesu a zdravotné komplikácie Karlosa Vémolu!

Petr Kareš s tvrdým odkazom pre Oktagon!

Možnosť súboja medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom rozpútala zaujímavý sled udalostí a odkazov naprieč celou MMA scénou. Najviac však zarezonuje, keď sa vyjadrí niekto kompetentný, čoho sme boli svedkami aj počas uplynulého týždňa. Počas akcie Oktagon 5 promotér Pavol Neruda poslal odkaz pre Karlosa Vémolu: „Dvere do klietky sú otvorené a čakáme, že v lete prídeš do tretej série reality show Oktagon – Výzva ako tréner českého tímu. Proti tebe bude stáť Attila ako tréner slovenského tímu a potvrdíš svoje slová, že ti ide o české MMA. Verím tomu, že 17. novembra v O2 aréne ukážete s Attilom najlepší zápas roka,“ vyhlásil Neruda, čo vyprovokovalo k reakcii Petra Kareša. A ten si rozhodne nedával servítku pred ústa!

„Pokud si OKTAGON MMA myslí, že je možné vyzývat zápasníky jiné organizace, pak navrhuji, aby Gábor vyzval McGregora. Attila Végh byl volný zápasník, a proto s ním XFN jednalo. Nyní již není a já k tomu mám respekt. Stejný respekt od principálů cirkusu OKTAGON MMA nečekám. Attila Végh by již nikdy neměl prohrát, protože když se tak stane, pak přijde Karlos Vémola a vítěze na XFN porazí,“ odkázal značne rozhorčený promotér XFN, ku ktorému sa okamžite pridal aj samotný Vémola.

Petr neskôr dodal, že týmto vyjadrením chcel už uzavrieť žabomyšie vojny ohľadom potenciálneho duelu medzi Karlosom a Attilom. Fanúšikovia sa však zhodujú – nech tieto spory medzi zápasníkmi oboch organizácií vyriešia súboje v klietke! Kareš prezradil, že už dávno navrhol spoločnú akciu, kde by sme boli svedkami unikátneho súboja XFN vs. Oktagon. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že ho v dohľadnej dobe aj uvidíme.

Patrik Kincl znova v ostrom tréningu!

Skvelá správa k nám prišla z prostredia Patrika Kincla, ktorý sa vrátil do ostrého tréningu! Patrika sužovali zdravotné problémy, konkrétne stafylokok. Zdá sa, že návrat do tradičného tréningového režimu ho zastihol v dobrej nálade. „Červnové XFN v O2 aréně klepe na dveře a je potřeba zahájit přípravu. Jako první bych měl asi začít s dietou, páč ležení na gauči a přejídání se není úplně kompatibilní se sportovní postavou,“ odkázal Kincl prostredníctvom sociálnych sietí.

Typické rýpanie do Slovákov mu prepáčime, veď je to náš „český bratr“ a tešíme sa, že je späť! K pozdravom z „rozvojové země“ pripájame aj krátke video z tréningu… : -)

Instalife
Tohle mělo být původně video do instastories. Jenže mě po tréninku Kvápa vyzval na contest v anketě o to, kdo je krásnější. Samozřejmě, že jsem ho porazil na plné čáře. I když teda musím uznat, že dostal celkem dost hlasů. Vše se díky mé investigativní práci vysvětlilo. Byly to hlasy z lítosti nebo ze Slovenska (což se nepočítá). ???

Posted by Patrik Kincl on 21. marec 2018

Karlosa Vémolu skolila choroba a musel odložiť zápas!

Český „Terminátor“ mal počas uplynulého víkendu zápasiť proti francúzskemu zápasníkovi Princovi Aounallahovi (13-8-0), avšak zápas sa neuskutočnil. Už cez týždeň Vémola informoval fanúšikov, že ho trápi choroba a aj napriek úsiliu lekárov sa im nepodarilo dať ho dokopy. Karlos sa ospravedlnil aj svojmu súperovi, ktorý sa na zápas pripravoval, no vyjadril presvedčenie, že sa im čoskoro podarí stanoviť náhradný termín vzájomného duelu.

Vémola sa teda najbližšie predstaví v Nitre na spoločnej akcii XFN a Fight of Gladiators. Pre 32-ročného bojovníka pôjde o premiérové vystúpenie v krajine pod Tatrami, ktorým si chce získať na svoju stranu aj ďalších slovenských priaznivcov. Podarí sa mu to?

Zdroj fotografií: archív Petra Kareša, archív Patrika Kincla, XFN, Facebook Pavol Neruda

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.