MMA

Novinky z Oktagonu: O2 aréna, Attila po operácii a 84 kg Meloun

DŇA 5. apríla 2018 • PRIDAL Mrkvis
<

Ak si náhodou nepostrehol, čo je nové v Oktagone, v dnešných novinkách sme ti zhrnuli najdôležitejšie highlighty. Záležitosti sa organizácii sa pomaly kryštalizujú, či už hovoríme o takmer istých dueloch alebo o potvrdených turnajoch na pol roka dopredu. Čo si zmeškal?

Zápas medzi Krištofičom a Čambálom je nepravdepodobný

Po tom ako sa Pirát vyjadril, že by mu súper ako Čambál vyhovoval najviac, veci nabrali vcelku rýchly spád. Za Čambála sa takmer okamžite vyjadrila organizácia XFN, do ktorej prestúpi po tom, ako mu vyprší zmluva s ACB.

Samotný Pirát si zo „straty“ súpera veľkú hlavu nerobí, pretože od bratov Čechov sa ozval návrh, ktorý už po niekoľkých dňoch nabral reálne tvary. MilošMelounPetrášek, ktorý upriamil celú lavínu pozornosti fanúšikov na zápas medzi ním a Pirátom, započal celý beef viac-menej zo srandy.

Borci nežartujú 

Petráška však množstvo fanúšikov spochybňovalo práve kvôli zhadzovaniu do váhovej kategórie do 84 kg. A keďže Melounova aktivita na sociálnych sietiach je pomerne aktívna, mohli sme čakať, že skôr či neskôr vypustí post, v ktorom všetkým neprajníkom zbúra ich domčeky z kariet. Tak sa aj stalo.

?Back to time?77kg on the weight? are you worried about -84kg really??? @oktagonmma @extremehobbyshop.cz @reindersmma @parkaficko @cukrarnamilano #me#mma#weightloss#win#slim#warrior#fight#abs#biceps#instagood#calvinklein#tbt#czech#killer#pirates ?

A post shared by Miloš Petrášek (@petrassm) on

 

Na fotke má Meloun 77 kíl, pričom sa ešte raz kontrolne spýtal (ako keby to bolo nutné) či sa ešte niekto obáva jeho chudnutia do 84 kíl. Celej scéne tak ukázal, že je sám sebe najväčším fanúšikom a podporil tak klebety o jeho možnom zápase s Pirátom na Oktagone v Košiciach. Začal Meloun robiť váhu? Uvidíme ho v klietke proti Pirátovi?

Attila po operácii pozdravuje fanúšikov

Végh z nemocničeného lôžka pozdravil všetkých fanúšikov a dúfa, že operácia sa vydarila a všetko bude v poriadku.

Jeden z najúspešnejších slovenských MMA zápasníkov sa mal predstaviť domácemu publiku 7. apríla v rámci turnaja ACB 84. Ruská organizácia prišla pod Tatry ukázať akciu európskych rozmerov, ktorej mal kraľovať práve Attila. Osud sa však s nikým nemazná a „Pumukli“ nie je výnimkou. V pondelok počas zápasníckeho tréningu mu sparring partner nešťastne spadol na koleno. „Ja som len počul ako to zaprašťalo. Kvôli neznesiteľnej pichľavej bolesti som nemohol pokračovať v tréningu,“ prezradil Attila prostredníctvom sociálnych sietí. Zápasník fanúšikov informoval aj o ďalšom vývoji celej situácie. Zároveň sa ospravedlnil fanúšikom, ktorých však poteší aspoň autogramiádou a predajom vlastného merchu počas spomínaného turnaja.

Oktagon 10 v O2 aréne!

Keď sme prvýkrát zahliadli na instagram stories Pavla Nerudu, že spoločne s Ondřejom Novotným labzujú po prázdnej O2 aréne, mali sme tušenie, že niečo je vo vzduchu. Naše očakávania sa potvrdili, keď 29. marca organizácia potvrdila finále Oktagonu (číslo 10) v pražskej O2 aréne.

Termín bol stanovený na 17. november, no až dnes sme sa dočkali definitívneho potvrdenia a podpisu zmluvy. Kompetentní okamžite zverejnili aj prvotný menoslov hviezd, ktoré privezú do metropoly Českej republiky v rámci eventu Oktagon 10! „Prinesieme štartovku, ktorá u nás nemá obdoby,“ odkázali promotéri prostredníctvom sociálnych sietí. Lístky si môžeš kúpiť tu.

Zdroj fotografií: Facebook Oktagon MMA, Instagram.com

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.