MMA

Novinky z Oktagonu: Pirát vs. Meloun a nová epizóda Oktagon Majk #6

DŇA 10. júna 2018 • PRIDAL Mrkvis
<

Ak si náhodou nepostrehol, čo je nové, v dnešných novinkách z Oktagonu sme ti zhrnuli najdôležitejšie highlighty. A kedže záležitosti v organizácii sa pomaly kryštalizujú, zozbierali sme pre teba nie len novinky o Oktagon MMA, ale aj o samotných zápasníkoch. Koľko si toho zmeškal?

Oktagon Majk #6 – Végh, Škondrič, Pajtina a Hudák

Pre týždňom si mohli fanúšikovia pozrieť nový Oktagon Majk, ktorý počas (približne) hodiny pokryl hneď niekoľko tém. V tejto časti sa predstavili Attila Végh, Ilja Škondrič, Lukáš Pajtina a Ján Hudák. O Attilových verbálnych schopnostiach a o talente rozosmiať ľudí svojimi hláškami ti snáď ani nemusíme písať. Végh tentokrát prevzal opraty, keď sa stal jedným z moderátorov dnešnej časti a dokázal tak, že je nie len výborný zápasník, tréner a hosť rôznych relácií, ale že by pokojne zvládol moderovať aj vlastný projekt.

Hneď na začiatku relácie si Hudák spoločne s Véghom zaspomínali na svoje začiatky v MMA a podelili sa o príbehy, kedy so športom prišli do kontaktu po prvýkrát. Z Attilovej strany padlo niekoľko vtipných poznámok, prečo by mal Hudák ostať rozhodcom a príliš sa nepúšťať do zápasenia. Dá sa povedať, že najväčšia moderátorská „chémia“ bola počas celej časti medzi práve medzi spomínanými borcami.

Zápasníci ďalej diskutovali Hudákove rozhodovanie v zápase, ako sa k tomuto „poslaniu“ dostal a potom plynule prešli aj k Pajtinovým skúsenostiam z klietky. Attila sa nezabudol zápasníkov spýtať na ich koníčky a na činnosti, ktoré robia, keď práve nie sú v gyme. Debata bola naozaj uvoľnená a z veľkej časti k tomu prispela aj humorná historka Lukáša Pajtinu, kedy sa s divákmi podelil o zážitok z nemocnice, kam sa dostal kvôli chudnutiu na zápas.

Ilja Škondrič toho veľa nenahovoril, no každopádne si odnáša „bodík“ za pohotovú reakciu na znepokojivé vyjadrenie o poklese testosterónu, ktorý prichádza vekom. Keď Ján Hudák nadhodil túto myšlienku, Ilja suverénne vyhlásil, že on vekom testosterón nestráca.

Pirát vs Meloun – slovné prestrelky na hranici vulgárnosti

Oktagon 7 sa neúprosne blíži a medzi Pirátom a Melounom to už nejakú dobu vrie. Spočiatku boli videá neškodnejšieho vtipného rázu, no postupom času začali naberať nie len na intenzite ich tvorby. Borci totiž nechodia ďaleko ani po vyhrážky a vulgarizmy.

 

 

? ? Pirát ☠ ?? odpovídá Melounovi ??? „Zevraj budem prilepeny na zemi a zevraj vyzeram maslovejsie! ?? To ze si vyzral polku creatinov v lekarni ? drahy ? ti pomohlo mozno na fotky, ale na stvanici zistis, co robi chlapa bojovnikom!? ale povahu chlapa, bojovnika, len tazko vysvetlis chlapcovi, ktoreho bila sestra ?? ja trafim a ty sa vezies vo vlaku do zapomenutia ?“ ? ? ・・・ #RepostSave @pirat_kristofic #oktagon7 #stvanice #ticketportal #oktagon #oktagonmma #mma #melounvspirat #pirat #meloun

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma) on

 

Martínek a Petrášek na kempe v London Shootfighters

V spoločnosti Karlosa Vémolu a Jiřího Procházku sa borci vybrali doladiť posledné prípravy na zápas do londýnskeho gymu London Shootfighters. Oboch borcov – Blackbearda aj Melouna – čakajú na Oktagone 7 titulové zápasy, ktoré pravdepodobne zbúrajú Štvanicu.

Paradeiser u Sajfu na gauči

Ak sleduješ zábavnú show Level Lama, vieš, že Ronald Paradeiser nie je prvým hosťom z prostredia MMA, ktorého si Sajfa pozval na svoj gauč. Je však najaktuálnejším a moderátor ho správne označil pojmom vychádzajúca hviezda slovenského MMA. Paradeiser má totiž len 20 rokov, no na konte má už 12 profesionálnych zápasov. Každým ďalším odbojovaným duelom však dokazuje, že robí obrovské kroky, a že má potenciál jedného dňa skončiť v celosvetovo známej organizácii. Na ktorý zápas Rony spomína najradšej? Aký šport robil ešte predtým ako prišiel do OFA Gymu? Na všetky tieto otázky ( a viac) nájdeš odpovede v tejto časti.

Raška si „odskočil“ po medailu

9.6. 2018 a 10.6. 2018 sa uskutočnili otvorené majstrovstvá Českej Republiky v BJJ. Oproti prvému dňu, ktorý bol len pre zápasníkov v kimonách, sa druhý deň niesol v duchu grapplingu. Andrés nastúpil vo váhovej kategórii 93+ a vybojoval si tak druhé miesto. Gratulujeme!

Zanedlho sa vidíme s čerstvými novinkami!

Zdroj fotiek: youtube.com, instagramový archív Michala Martíneka, instagramový archív Miloša Petráška

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.