MMA

Novinky z Oktagonu: Košice za nami, Štvanice pred nami!

DŇA 30. mája 2018 • PRIDAL Mrkvis
<

Ak si náhodou nepostrehol, čo je nové v Oktagone, v dnešných novinkách sme ti zhrnuli najdôležitejšie highlighty. Záležitosti v organizácii sa pomaly kryštalizujú. Pre neustále updaty v organizácii Oktagon, sme pre teba zozbierali najnovšie informácie o tom, čo sa aktuálne deje na ich pôde. Koľko si toho zmeškal?

Oktagon 7 klope na dvere, kde si môžeš kúpiť lístky?

Organizácia naozaj nezaháľa! Od Oktagonu 6 prešiel necelý týždeň a čarovná sedmička už klope na dvere! Na open-air Štvanici uvidíme 28.7. 2018 až dva titulové zápasy! Ak dobre počítame, Oktagon si zopakuje svoje pôsobenie v Prahe už tretíkrát. Čo sa týka titulových zápasov, počas turnaja pod holým nebom sa dočkáme vyvrcholenia pyramídy ťažkých váh, konkrétne v zápase neporazeného Michala „Blackbeard“ Martíneka, ktorý si pomeria sily s víťazom sobotňajšieho Oktagonu 6 Danielom Dittrichom.

Turnaj v Košiciach rozhodol takisto o finálovom súperovi  Miloša „Melouna“ Petráška, pričom sa bude jednať o druhý titulový zápas v kategórií do 84kg. Pirát s Melounom si vymenili niekoľko vtipných videí, no v tom čase ešte ani jeden z nich netušil, že si zmerajú sily na Štvanici.

Program Oktagonu 7 sľubuje aj štvrťfinálovú pyramídu welterových váh, ktorá vyvrcholí v 02 aréne 17.11. 2018 na Oktagone 10. Ak sa všetko podarí ako má a nedôjde k úrazom bojovníkov, na karte by sme mohli vidieť mená ako Miloš Petrášek, Samuel Krištofič, Gábor Borároš, David Kozma, Tomáš Kužela, Martin Šolc, Michal Kotalík, Michal Martínek. Čo je už teraz celkom slušné obsadenie, ktoré však Oktagon určite ešte ozvláštni doplňujúcimi menami. Organizácia okrem bojovníkov sľubuje fantastickú show, občerstvenie, svetelné efekty, nový merch a parádne zápasy.

Lístky na akciu sú v predaji a môžeš si ich zakúpiť tu!

Zverejnené videá z hlavnej karty a prelimsu

Na youtube kanály organizácie si takisto môžeš pozrieť všetky zápasy, ktoré si zmeškal, či už z prelimsu alebo z hlavnej karty. Preto, ak si bol jeden z tých, ktorý sa turnaju nezúčastnili fyzicky, môžeš si tento zážitok užiť z pohodlia domova s vlastným občerstvením.

Tip od redakcie: HDMI kábel na mieru si kúpiš tu, je to v celkom fajn kvalite, takže to zvládne aj tvoja plazma. Neboj sa, ani jeden zápas nestreamoval 13-ročný nadšenec bojových športov.

Oktagon Magazín nová epizóda

28. mája odvysielal 02 Sport a JOJ Plus ďalšiu časť Oktagon Magazínu a my sa už čoskoro môžeme tešiť na nový Oktagon Majk, v ktorom sa tentokrát predstavil Marek Bartl a Tomáš Hron.  Sleduj youtubový kanál organizácie a dozvieš sa viac!

MMA letem světem 83

Ak ti ešte stále nie je málo, určite si pozri najnovší záznam streamu Ondřeja Novotného, v ktorom rozobral jednotlivé zápasy z Oktagonu 6, výsledky zápasov z turnaja GCF a najnovší turnaj UFC v Liverpoole, ktorý sa uskutočnil 27.5.2018.

S ďalšími novinkami z Oktagonu sme tu opäť čoskoro! Sleduj nás, lajkuj nás, sharuj nás!

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.