Fantázia: Nina Ladvenicová sa kvalifikovala na CrossFit Games 2018!

DŇA 25. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Skvelé správy ku nám prišli z Different Athletics v Trnave! Talentovaná crossfiťáčka Nina Ladvenicová úspešne absolvovala online kvalifikáciu na CrossFit Games 2018 a aktuálne sa drží na fantastickom ôsmom mieste! Po potvrdení oficiálnych výsledkov to bude pre Ninu znamenať druhú účasť v rade na tejto významnej súťaži.

Ninkin tréner Radovan Erent v nedávnom rozhovore pre náš magazín priznal, že dostať sa na CrossFit Games 2018 je pre nich cieľom číslo jeden. „Príprava neprebiehala podľa predstáv kvôli jej zraneniu, ale už sa pomaličky dostávame do tempa,“ povedal ešte pred pár dňami Erent. A stalo sa! Navyše je z toho aj umiestnenie medzi najlepšími!

„Tento rok bol Open celkovo “iný”. Vnímali sme ho s trénerom inak, pretože príprava naň nebola ani zďaleka ideálna. Bojovala som so zranením. Nakoniec sme to však zvládli a celý mesiac, ktorý bol medzi Openom a online kvalifikáciou som mohla celkom normálne trénovať,“ povedala po úspešnej kvalifikácii Nina Ladvenicová pre FigureKeeper. Mladá športovkyňa však priznala, že aj napriek vynikajúcemu umiestneniu v TOP 10 nie je spokojná, ale zároveň je rada, že to napriek komplikovanej príprave zvládla.

Aké má ambície pred letnými CrossFit Games v Spojených štátoch amerických? „Games začínajú prvého augusta, čiže mám 3 mesiace na prípravu. Toto obdobie bude veľmi náročné, ale už sa neviem dočkať odletu do Madisonu. Dúfam, že mi tento rok vyjde, a preto idem na Games s čo najväčšími očakávaniami. Rada by som si priviezla medailu,“ uzavrela ambiciózne talentovaná Nina. My jej v tom budeme držať palce!

Ak chceš o Nine vedieť viac, tak čítaj náš rozhovor o crossfite, športe i jej ambíciách… A teraz sa poďme pozrieť na zostrih jej kvalifikačného výkonu!

#AGOQ

So the Online qualifier is over and I would like to thank my family, coach, gym, friends, sponsors and everyone that supported me through this (pretty hard) start of the season. The results are far from official but I'm standing on 8th place in overall leaderboard which means, that if my videos and score would be submitted, I'll earn a spot at the Games second year in a row in 14 – 15 teen girls division. Let's hope for the best?? The CrossFit Games

Reebok
Power Gears
Aktin
Different Athletics Trnava

Posted by Nina Ninoosh Ladvenicova on 24. apríl 2018

Zdroj fotografií: CrossFitGames.com, CrossFit Games

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.