Ondřej Kmošťák získal bronz! Nejlepší okamžiky ze San Marino Pro 2018

DŇA 11. júna 2018 • PRIDAL Petr
<

Soutěžní sezóna je v plném proudu a na začátku června jsme mohli být svědky hned několika zajímavých klání. Jedním z nich byla také profesionální soutěž San Marino Pro 2018, pro kterou vybrali pořadatelé známé přímořské letovisko – italské Rimini. Právě sem se první červnový víkend sjely desítky sportovců z celého světa, aby na pódiu přesvědčili rozhodčí o svých kvalitách. Mezi účastníky nemohli chybět ani naši zástupci: Českou fitness scénu reprezentovali Ondřej Kmošťák a Kateřina Kyptová. A jaké výsledky italské klání přineslo?

Závodníci se utkali v celkem šesti kategoriích (classic physique, physiue mužů a žen, kulturistika žen, figure žen a bikini fitness). Zejména mužská kategorie physique se těší stále většímu zájmu. Nasvědčuje tomu i fakt, že právě physique mužů byla vůbec nejpočetnější kategorií.  Kromě finanční odměny tak byly ve hře i cenné body do kvalifikačního žebříčku, které mohly šampionům usnadnit cestu k účasti na prestižní Olympii.

Bronzová trofej pro českého rodáka

V silné konkurenci nakonec physique mužů ovládl Mustafa Yildrim, který se stal hvězdou večera. Kromě nejvyšší příčky v kategorii physique se mu totiž podařilo zvítězit také v přidruženém klání Ben Weider WorldWide Classic! Domů si tak odvážel hned dva nejcennější kovy.

Mustafa Yildrim

Stříbrná příčka patřila Robinu Baloghovi z Maďarska. A konečně – třetí místo v physique mužů obsadil již zmiňovaný Ondřej Kmošťák. Pro českého profesionála je to tak další skvělý výsledek, ke kterému mu srdečně gratulujeme!

Ondřej Kmošťák

Physiue žen: Komu patřily vítězné příčky?

Zajímavou podívanou bylo také ženské klání v kateogorii physique. Zlato nakonec vybojovala Cristina Arellano Goy, stříbro Paloma Parra. Vítěznou ženskou trojici pak uzavřela Joanna Romano. Čtvrté místo získala Katka Kyptová, jejíž soutěžní sezona však startem v Itálii teprve začíná, a tak určitě není všem šancím na vítězství konec.

Kateřina Kyptová

Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v nadcházejících soutěžích!

Zdroj fotografií: Instagram Kateřiny Kyptové a Ondřeje Kmošťáka, NPC News Online

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.