MMA

Miroslav Štrbák oficiálne posilou XFN so zmluvou na dva roky!

DŇA 13. júla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Organizácia XFN znova zalovila v slovenských zápasníckych vodách! To, že Miroslav Štrbák posilní rady XFN sme sa dozvedeli už pred 2 týždňami, avšak teraz je všetko potvrdené aj oficiálnou formou. 29-ročný fighter podpísal zmluvu, ktorá zaručuje, že bude súčasťou turnajov českej organizácie počas najbližších dvoch rokov.

O prestupe Štrbáka sa začalo špekulovať už dávnejšie a na promotéra XFN Petra Kareša spravil dojem posledným výkonom proti Ukrajincovi Alexandrovi Panasyukovi. Zdá sa, že rokovania prebehli expresne rýchlo a mesiac po jeho derniére v Oktagone podpísal kontrakt na dva roky u konkurencie. „Nekompromisní a vždy skvěle připravený slovenský zápasník je určitě jedním z kandidátu na titulový zápas v lehké váze,“ povedal na adresu slovenského bojovníka Kareš.

Miroslav Štrbák je zárukou kvality a okrem vynikajúcej bilancie 17 víťazstiev, 8 prehier a 1 remíza je aj úradujúcim šampiónom organizácie Fight Night West. Podobne ako jeho nový zamestnávateľ – ani Miro neskrýval radosť z novej výzvy v jeho kariére. „Teším sa, ak sa budem môcť predstaviť na galavečere najväčšej česko-slovenskej organizácie XFN. Budem pripravený, príďte ma podporiť,“ odkázal fanúšikom v krátkom videu.

Miroslav Štrbák s krátkym odkazom pre fanúšikov! Budeme mu držať palce!

#XFNFamily se nám rozšiřuje o rozeného bojovníka a šampióna! ?? Vítáme tě Miroslave ?? a těšíme se na tvoje parádní fighty na našich gala ??? #IMWITHMIRO

Uverejnil používateľ XFN Piatok 13. júl 2018

Zdroj fotografií: Oktagon MMA

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.