MMA

Petrášek pozná meno súpera na OKTAGON 7: Vyzve brazílskeho kovboja!

DŇA 16. júla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Miloš „Meloun“ Petrášek sa konečne dozvedel meno svojho náhradného súpera na turnaj OKTAGON 7. Ambicióznemu českému bojovníkovi bude čeliť skúsený Brazílčan Willian Roberto Alves (13-6-0), známy tiež pod prezývkou Cowboy.

Pod holým nebom na pražskej Štvanici mal Petrášek najskôr bojovať so Samuelom „Pirátom“ Krištofičom, ale toho z hry vyradilo zranenie. Dnes už vieme, že o súboj neprídeme a uvidíme ho v náhradnom septembrovom termíne. Kompetentní však museli vyriešiť, koho proti Melounovi postavia na turnaji v Prahe. Adeptov bolo viacero, ale napokon je oficiálne potvrdeným náhradníkom čoskoro 36-ročný Brazílčan Willian Roberto Alves.

Tento bojovník nie je pre fanúšikov domácej MMA scény úplnou neznámou! V septembri minulého roka totiž Cowboy bojoval proti Jiřímu Procházkovi na turnaji Fusion FN 16 v Brne. Juhoamerický fighter vtedy prehral už v prvom kole, ale zápas prebiehal v mimoriadne vysokom tempe a Meloun sa určite musí mať na pozore! Výhodou môže byť, že s Procházkom si občas zatrénuje a môže od neho získať cenné informácie a rady, ktoré môže využiť v samotnom zápase.

Podarí sa Milošovi nadviazať na Procházkov výkon a zdolá po jeho vzore skúseného Brazílčana? My mu v tom budeme držať palce! Už 28. júla v Prahe na Štvanici v rámci turnaja OKTAGON 7!

Petráškov súper nie je pre nás neznámou! Takto bojoval v Brne s Jiřím Procházkom!

Zdroj fotografií: Oktagon

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.