Box

Marpo prijal výzvu Rytmusa a venuje 100 tisíc korún dvom fighterom!

DŇA 12. februára 2018 • PRIDAL Dominik
<

Slovenský raper Rytmus v piatok prekvapil, keď vyzval na duel v boxe českého rapera Marpa. Ten oznámil, že sa k výzve vyjadrí až v pondelok, a tak sme čakali či bývalý vicemajster Českej republiky v thajskom boxe výzvu prijme. Dnes večer Marpo prostredníctvom videa na sociálnych sieťach odkázal, že výzvu nakoniec príjma!

Rytmus zaujal verejnosť už len tým, že v 41 rokoch skúša vstúpiť ako nováčik do ringu. Okamžite tým spustil veľký mediálny boom, ktorý ešte znásobil po výzve českého rapera Marpa. Bývalý thaiboxer už dávnejšie deklaroval, že v roku 2018 chystá veľký návrat po 8-ročnej prestávke, kvôli angažmánu v kapele Chinaski. Potenciálny česko-slovenský duel raperov v ringu bol veľkým želaním fanúšikov športu i rapu, ktorých správa o prijatí výzvy určite potešila.

Samotný český raper priznal, že sa mu pôvodne do toho nechcelo, keďže sa pripravuje na duel v thajskom boxe. „Potom sa mi to rozležalo v hlave a premýšľal som nad tým. Je to dobré promo pre bojové športy, pretože to bude naozaj veľké a pritiahneme k tomuto športu veľa ľudí, čo je nutné,“ vyjadril presvedčenie Marpo, ktorý zároveň oznámil veľké gesto. „Je to vraj „money fight“, takže v tom prípade by som chcel venovať 100 tisíc zo svojho honoráru dvom chalanom, ktorých si vyberiem. Každému dám po 50 tisíc, aby mali na prípravu. Chcem proste venovať niečo naspäť,“ povedal bývalý vicemajster Českej republiky v thajskom boxe.

Marpo vo videu príjma výzvu slovenského rapera Rytmusa!

Marpo vs Rytmus ? ? 27/12 na @xfightnights ? Poslouchej! #marpo #rytmus #xfn #xfnfightnight #support #box #thaibox #vahajefuk #letsdothis

Príspevok, ktorý zdieľa TroubleGang ???? (@mcmarpo),

27. decembra bude pražská O2 aréna dejiskom unikátneho zápasu medzi českým a slovenským raperom. Fanúšikov zaujímala aj skutočnosť, na akej súťažnej hmotnosti sa borci dohodnú. „Váha je mi fuk, tak si Patrik vyber, výzvu príjmam a začni trénovať kámo,“ odkázal na záver Marpo. Tešíme sa na tento duel a veríme, že chalani tým hlavne napomôžu propagácii bojových športov v našich krajinách. Za to im patrí rešpekt!

Zdroj fotografií: Instagram RytmusKing, Instagram McMarpo

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.