MMA

Ľudovít Klein novou posilou XFN: Uvidíme ho bojovať už v O2 aréne!

DŇA 20. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Na česko-slovenskej MMA scéne vo štvrtok ráno vybuchla prestupová bomba! Ľudovít Klein sa stal novou posilou organizácie XFN! Klein naposledy zápasil pod krídlami konkurenčného Oktagonu, takže sme svedkami ďalšieho prestupu medzi týmito organizáciami. Kedy bude Lajoš debutovať na turnaji svojho nového zamestnávateľa?

Česká organizácia XFN v priebehu stredy informovala o tom, že predstaví novú akvizíciu zo Slovenska. Počas nasledujúceho rána sme sa dozvedeli prostredníctvom videa na sociálnych sieťach, že touto posilou je Ľudovít „Lajoš“ Klein (11-2-0). Pre slovenského bojovníka ide o zaujímavý posun v jeho kariére, keďže XFN má v pláne aj naďalej expandovať do ďalších krajín. Tým sa pre Kleina naskytá možnosť otvoriť si dvere do špičkových svetových organizácií, ktoré pozorne sledujú dianie aj u nás a tých najlepších bojovníkov verbujú do svojich radov.

Ľudovít Klein podpisuje zmluvu s organizáciou XFN!

?Krásné ráno všem! ? Tak a je to venku, ??Ľudovít Klein se stal novou posilou ? #XFNFamily a my máme obrovskou radost!? Během dne se dozvíte i první gala, kde se nám představí ????? #WeAreXFN

Posted by XFN on 18. apríl 2018

„Najbližší fight už pod XFN. Teším sa na spoluprácu a hlavne sa teším na ďalší zápas,“ odkázal Lajoš prostredníctvom Facebooku. Rovnaké nadšenie panuje aj v radách fanúšikov organizácie, ktorí tento prestup vítajú. Posledný zápas absolvoval ešte pod hlavičkou konkurenčného Oktagonu v Ostrave, kde v strhujúcom dueli porazil domáceho Matěja Kuzníka. Teraz jeho cesta povedie do pražskej O2 arény a 28. júna tu absolvuje súťažný debut v XFN.

Tento turnaj ponúkne asi najlepší menoslov hviezd v doterajšej histórii organizácie – tešiť sa môžeme na duel Pokorný vs. Buchinger, bojovať bude aj Makhmud Muradov a čerešničkou na torte podľa všetkého bude súboj dvoch bývalých zápasníkov UFC Karlosa Vémolu a Viktora Peštu. Skutočnosť, že sa na turnaji predstaví aj Ľudovít Klein ešte zvyšuje jeho atraktivitu a rozhodne sa bude na čo pozerať!

Zdroj fotografií: Facebook Lajoš Klein/Twinzz, Facebook Oktagon MMA

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.