MMA

Spor medzi Kuzníkom a Kleinom vyrieši zápas na Oktagone 5!

DŇA 16. januára 2018 • PRIDAL Mrkvis
<
Pirát vs. Vémola nie je jediná dissovačka, ktorú môžeš aktuálne sledovať na československej MMA scéne. Ak si nestihol postrehnúť, spor medzi Kuzníkom a Kleinom nabral reálne kontúry, keď Klein potvrdil na svojom instagrame, že bude bojovať proti Matějovi Kuzníkovi na Octagone 5. Hlavný zápas večera sa uskutoční 17.03.2018 v Ostrave.

„Zatiaľ som nič nepočul o tvojom zápase ani o tvojom súperovi z Holandska.“

Takýmito slovami začal Ľudovít Klein, ktorý má bilanciu 10-2-0, ešte prednedávnom video-výzvu venovanú Matějovi Kuzníkovi. Vo videu borca vyzýval, aby dali ľuďom zápas, ktorý chcú vidieť. Matěj Kuzník pohotovo zareagoval videom z auta, v ktorom už v úvode nazval Kleina homosexuálom, ktorý nemá na práci nič iné ako po nociach nad ním premýšľať. Neskôr vyjadril, že by sa zápasu nebránil, pretože mu Holanďan neodpovedá.

„Člověk, nebo zápasník, který si vybírá staré dědečky na domácí gala a poráží je, mě přece nemůže porazit,“ vyjadril sa na Kleinovu adresu Kuzník.

Celý trashtalk si môžeš pozrieť tu:

Spor mal veľmi krátke trvanie, keď 16.1. 2018 vo večerných hodinách Klein vyvesil na svoj instagram nasledovný oznam:

Boooom ? takže Kuzničků predsa len sa pôjde podla mojich plánov a nie tvojich a zápas bude v Ostrave !!! Toto je moja hra, nie tvoja ! 17.3. hlavný zápas večera !!! ? Ďakujem všetkým za neskutočnú podporu ???? @oktagonmma @svetmma @spartakusfightgym @mat.matusko @veghattila @ondrejnovotny @pavolneruda @ondreyyy #oktagon5 #nextfight #mainevent #teamKLEIN #iamready www.mayerson.sk www.europeexpress.sk www.yesman.store www.locoburgers.sk www.jtauto.sk www.autofoliezuzi.sk www.aisawan.sk www.postupto.sk www.svetluska-svietidla.sk www.sushiki.top www.vladap.sk www.domen.sk www.ots.sk www.sedir.sk www.musculi.sk ??????

A post shared by Ľudovít Klein ?? (@lajosko.klein) on

Nedá sa presne určiť na koho strane je väčší percentuálny podiel fanúšikov. Nesmieme však zabúdať, že Matěj Kuzník je pre slovenského borca vyrovnaným súperom. Svedčí o tom jeho bilancia 11-3-0 a jeho nedávny zápas s Ronaldom Paradaiserom. Ľudovít Klein má na druhej strane množstvo skúseností z organizácie ACB, a aj keď sa môže zdať, že je silný najmä na zemi, ukázal, že je fenomenálny postojár, keď zložil Krzysztofa Klaczeka kopom do hlavy a ukončil tak zápas v druhej minúte prvého kola.

Čo myslíš, kto má väčšie šance na výhru?

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.