Box
MMA

Figurekeeper vyberá: Kam na zápasy v marci a v apríli?

DŇA 9. marca 2018 • PRIDAL Mrkvis
<

Máš priveľa voľného času? Zápasnícke akcie sa množia ako huby po daždi a po niekoľkých úspešných turnajoch, ktoré ponúkli prvé dva mesiace roku 2018, ti prinášame krátky súhrn toho, kam sa môžeš vybrať v marci a v apríli. Zozbierali sme pre teba krátky zoznam najdostupnejších akcií z česko-slovenskej scény, na ktorých jednoducho musíš byť! Pod obrázkom vždy nájdeš preklik, kde môžeš kúpiť lístky na danú akciu. Preto…vytiahni diár, urob si voľno v práci, predaj obličku, ale jednoducho príď!

MAREC

Fight Night West 3

Minuloročné Fight Night West 2 (v spolupráci s XFN 4), ktoré sa uskutočnilo v Karlových Varoch, ponúklo výborné zápasy v príjemnom prostredí Hotela Ambassador. Tento rok sa turnaj uskutoční 16.3.2018 v rovnakom meste, no v Grandhoteli Pupp. Zo štartovky môžeš vidieť, že svoju účasť si zopakuje napr. JaroslavČíňaňPoborský, ktorý má na konte viac ako 70 fightov alebo odzápasí aj Michal Popelák, ktorý na minuloročnom FNW 2 síce stál v klietke, ale ako rozhodca.

Hlavným ťahákom akcie mal byť zápas medzi Miroslavom Brožom vs. Manuelom Garciom, no po tom ako  španielsky zápasník ochorel, nastúpi proti neporazenému Brožovi excelentný stand-uper zo Španielska – José Antonio Martín Reis. Mimoriadne tvrdým duelom bude zápas medzi Draganom Pešićom vs. Miroslavom Štrbákom. Uvidíme, ako si odchovanec OFA gymu, ktorý dal KO v druhom kole legendárnemu Akihiro Gonoviovi (a je vo svojej váhe na 7. mieste medzi aktívnymi 561 bojovníkmi v rámci východnej Európy) poradí s tvrdým bojovníkom a držiteľom najrýchlejšieho KO v histórii Fusion Fighting Championship.

Organizátori si dali záležať a usporiadali pre fanúšikov 12 duelov, ktoré sú na medzinárodnej úrovni. Okrem Slovákov tu hovoríme o zápasníkoch z Brazílie, Španielska, Srbska a Holandska. Na tejto akcii jednoducho musíš byť! Lístky je možné zakúpiť tu.

Simply The Best

Vieš, že uvidíš kvalitné zápasy, keď sa v štartovke objavia mená ako Možný, Vondráček, Idranyi alebo Hadzima. Nadupaná akcia, ktorej ročník sa tentokrát uskutoční v popradskej Aréne 16. marca 2018 so sebou nesie zvučné mená! Akciu bude počas celého večera sprevádzať aj vzácna návšteva v podobe prezidenta WKN Stephana Cabrera. Môžeš si vychutnať zápasy v K1, v boxe a súčasťou večera bude aj jeden MMA zápas. Nebudeme ťa napínať, štartovka vyzerá nasledovne:

Tomáš Možný vs. Christos Soulas (+96 kg, 3×3 min, K1)

Vladimir Idranyi vs. Dylan Colin (-79,4 kg, 5×3 min, K1, World Title)

Ivan Bartek vs. Petr Vondráček (-100 kg, 3×3 min, K1)

Samuel Hadzima vs. Tarik Mahilon (-64,4 kg, 3×3 min, K1, International Title)

Radoslav Esztočin vs. Adam Koprowski (-91 kg, 4×3 min, ProBox)

Cyril Pažitný vs. Andrii Stashkiv (-62,1 kg, 3×3 min, K1)

Martin Oršuliak vs. Alexander Serbič (-84 kg, 4×3 min, ProBox)

Erik Matejovský vs. Jozef Kolodzej (-81 kg, 3×3 min, K1, SR WKN Title)

Ladislav Koky vs. Jakub Kukla (-61,2 kg, 3×5 min, MMA)

Jozef Kušmirek vs. Vlasto Čepo (-85 kg, 3×3 min, Box)

Lístky je možné zakúpiť tu.

Oktagon 5

Oktagon sa neodkladne blíži! Od posledného článku, v ktorom sme avizovali, na aké zápasy sa môžeš tešiť, nastali mierne úpravy. Z dôvodu zranení všetkých 4 borcov, žiaľ neuvidíme na Oktagone 5 tieto duely:

Radovan Úškrt vs. Lukáš Tvrdý

Alexander Cverna vs. Jakub Dittrich

Organizácia však prisľúbila, že sa zápasy automaticky presúvajú na ďalší turnaj, ktorý bude zverejnený už čoskoro. Náhradné zápasy však Oktagon neponúkol  z nasledujúceho dôvodu: „Dopredu počítame s tým, že sa to môže stať (zranenia), tak máme pripravených 13 zápasov. Teraz máme 11 a to je viac, než ponúkajú iné turnaje. Nemá cenu dohadovať narýchlo niečo, čo nemá požadovanú kvalitu a bojovníci by sa nemohli dobre pripraviť.“

Po tom ako bol Petrášek vyradený z XFN tímu si ho pod krídla zobrala organizácia Oktagon, v ktorej bude mať svoj debut. Čaká ho ťažký zápas s ukrajinským bombardérom Nikitom Buligom. Súperka Veroniky Rodovej je zatiaľ neznáma. Lístkov naozaj neostáva veľa, preto sa poponáhľaj a kupuj tu!

Hanuman Cup 37: Slovensko vs. Bielorusko

24.3. 2018 sa o 18:00 v Dome Športu v Bratislave uskutoční ďalší ročník úspešného Hanuman Cup-u, tentokrát s číslom 37. Bližšie informácie o štartovke ešte nie sú zverejnené, no tentokrát si Slováci pomerajú sily s bieloruskými borcami. Môžeme sa tešiť na zvučné mená akými sú Martin Novák, Michal „Balky“ Baláž, Juraj Tutura, Daniel Hromek, Kevin Mihálik, Andrej Šimkulič a Marco Novák. Svoju účasť nedávno potvrdila aj Lucia Szábová, ktorej sa podarilo na Slovak Open vyhrať 1. miesto vo váhovej kategórii -60 kg. Na Szábovú a Zámečníka si usporiadavatelia pripravili českých súperov. Fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť, preto si utekaj kúpiť lístok, alebo klikaj sem.

 

APRÍL

XFN: Czechia vs. China

V apríli môžeš prísť podporiť českých levov na zaujímavú akciu, s ktorou prišla organizácia XFN, ktorá svoje pole pôsobnosti rozširuje aj na K1. Pred dvoma dňami bola zverejnená štartovka, ku ktorej sa vyjadrila XFN matchmakerka Alena Holá: „Nikdo z Čechů neměl na výběr. Prostě ber nebo běž, což není zcela tradiční. Akci navíc pořádáme s WLF. Kdo tuto organizaci nezná tak hostila už jména jako Buakaw (jejich šampion), Enriko Kehl, Albert Kraus, Andrei Kulebin, Shamil Gasanbekov a mnoho dalších. Samozřejmě hodně titulů drží jejich domácí miláčkové, kteří přiletí právě k nám.“ 

Jan Soukup vs. Hao Guanghua

Jiří Žák vs. Zhou Wei

Luboš Raušer vs. Michal Reissinger

Anatoli Hunanyan vs. Li Hui

Sandra Mašková vs. Mao Ning

Jan Holec vs. Zheng Ke

Michaela Kerlehová vs. Huan Shiqing

Václav Sivák vs. Fang Feida

Jan Rudolf vs. Hua Yafei

Tadeáš Růžička vs. Song Shaoqiu

Jakub Krofta vs. Meng Guodong

Nenechaj si ujsť tento turnaj nabitý kvalitnými K1 zápasmi a kupuj lístky tu.

XFN: Fight of Gladiators

Keď sme vo februári ponúkli informácie, o tejto akcii, štartovka ešte nebola na svete.  Dúfame, že spolupráca XFN s Fight of Gladiators priniesie fanúšikom kvalitný zážitok a množstvo pozerateľných zápasov. Už 21.4. 2018 sa Mestská športová hala v Nitre zaplní fanúšikmi, ktorí si zaiste vychutnajú zápas legendárneho Karlosa Vémolu. Pred troma dňami bola zverejnená štartovka, v ktorej neuvidíme len zápasy profesionálov, ale svoju silu budú môcť ukázať aj amatérski zápasníci.

Amatérske MMA 3×3 min

 65 kg Dominik Olah ( BEAST GYM NITRA ) vs. Samir Smaali ( KUZURI GYM )

66 kg Matúš Šutka ( TROGARI NITRA ) vs. Jozef Ries ( FIRE GYM BB )

75 kg Tomáš Kudry ( BEAST GYM NITRA ) vs. Hlyeb Malik ( UKRAJINA )

77 kg Vlado Štefanovič ( KUZURI GYM ) vs. Peter Dutka ( FFC DETVA )

84 kg Dárius Odráška ( BEAST GYM NITRA ) vs. Branislav Zuzák ( SFG TRNAVA )

86 kg Miloš Hrobár ( BEAST GYM NITRA ) vs. František Hromoda ( KUZURI GYM )

Profesionálne MMA 3×5 min

 66 kg Vojto Barborík ( OFA BRATISLAVA ) vs. Abdula Puladov ( CDS SERBIA )

70 kg Michal Lednický ( PITBULL NITRA ) vs. TBA

84 kg Martin Minár ( PITBULL NITRA ) vs. TBA

120 kg Martin Buday ( SFG TRNAVA ) vs. Tomáš Marko ( SHAJTAR GYM ZV )

93 kg Karlos Vémola vs. TBA

Vstupenky na akciu si môžeš zakúpiť tu!

XFN 9

27. apríla sa v Ústí nad Labem v Hale Sluneta uskutoční ďalšia nadupaná akcia pod záštitou XFN.  Doposiaľ nie je zverejnená štartovka, ale ak fanúšikom MMA, určite tam musís byť! Jakub Běle, ktorý naposledy pod XFN bojoval 23.2.2018 v Příbrame si tentokrát pomeria sily so zverencom samotného „Monstera„, s Tomášom Fialom. Lístky na akciu je možné zakúpiť tu. Na akcii sa predstaví aj Filip Grznár, ktorý už raz prekvapil fanúšikov, keď si prvýkrát zabojoval na XFN 3 s Charlesom Andradem. Zápas však skončil TKO v prvom kole v neprospech Grznára. Úspešný kulturista si tentokrát zmeria sily s Michalom Řehákom.

East Pro Fight: Fusion FN 19

Galavečer, ktorý v roku 2017 oslavoval svoje jubilejné pokračovanie, prichádza v roku 2018 s ďalšou sériou. Nesie názov Fusion FN 19. Bližšie informácie o akcii zatiaľ nevieme, no uskutoční sa 27. apríla 2018 o 17:00 hod v Košickej Angels Aréne. Diváci si budú môcť vychutnať zápasy v MMA, v boxe, či v K1. Organizátori prezrádzajú: „Môžeme zatiaľ prezradiť, že dejiskom bude opäť OKTAGON,“ a zaručujú výber najlepších bojovníkov domácej scény, ktorí si zmerajú sily s celoeurópskou špičkou. Ako aj po minulé roky budú akciu sprevádzať svetelná a laserová show. Lístky na galavečer je možné zakúpiť si tu. Pri postupnom zverejňovaní informácií vás budeme informovať na našom webe.

Enfusion LIVE 2018

Už je to 5 rokov, čo organizácia Enfusion prvýkrát zavítala na Slovensko. Odvtedy sa každoročne môžeš tešiť na zaručene kvalitnú show a zápasy tejto holandskej organizácie. Ďalší ročník turnaja sa uskutoční v 28. apríla v Žiline. Svetová bojová show bude vysielaná vo viac, než 200 televíziách sveta. Organizátori sľubujú účasť  Štefana Meszároša, Vladimíra Konského, Moniky Chochlíkovej, Michala Helbicha, Patrika Glézla, Andrei Tóthovej, Michala Šurina, Milana Paleša, Vladimíra Moravčíka a ďalších. Ako tradične sa bude bojovať podľa pravidiel kickboxu, boxu, muay thai alebo enfusion. Jedným z najzaujímavejších zápasov večera bude súboj medzi Martinom Ozánikom a JozefomJokyJanotíkom. Vstupenky je možné zakúpiť tu.

Už máš svoj lístok aspoň na jednu zo spomínaných akcií?

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.