MMA

Gábor Boráros pozná meno súpera na Oktagone 6: Bude čeliť silnému súperovi!

DŇA 30. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Jeden z najpopulárnejších česko-slovenských MMA zápasníkov Gábor Boráros pozná meno svojho súpera na blížiacom sa turnaji Oktagon 6 v Košiciach. Proti Gáborovi však nebude stáť zrovna jednoduchý protivník. Čeliť totiž bude mimoriadne nebezpečnému Fernandovi Gonzalezovi!

Gábor Boráros (14-4-1) sa na poslednom turnaji Oktagon 5 v Ostrave znova vrátil na víťaznú vlnu. Vďaka heroickému výkonu proti Poliakovi Mariuszovi Radziszewskimu si získal na svoju stranu aj mnohých kritikov. Boráros totiž konečne predviedol to, čo v ňom je a musíme objektívne priznať, že minuloročná prehra s Mohamedom Sayahom mu zrejme len prospela. Gábor sa vrátil iný – lepší a cieľavedomejší a ukázal srdce bojovníka.

Teraz sa blíži jeho ďalšie vystúpenie na Oktagone 6 v Košiciach, no a konečne poznáme meno jeho protivníka! Proti Gáborovi bude stáť nebezpečný Fernando Gonzalez. Tento švédsky reprezentant má medzi profesionálmi solídnu bilanciu osem víťazstiev a dve prehry. Zaujímavosťou je, že pri piatich výhrach, ktoré skončili via submission sú až tri vďaka technike škrtenia známej tiež ako gilotína.

O Gonzalezovi nám internet ponúka ešte ďalšie zaujímavé zistenie, a to, že sa pripravuje v známom AllStars Gyme po boku obrovských hviezd typu Alexander Gustafsson či Ilir Latifi. Do Košíc prichádza tento 26-ročný bojovník po úspešnej premiére v organizácii ACB, kde v januári zdolal rozhodnutím arbitrov Rusa Adama Bakaeva. Vystaví mu teraz stopku znova rozbehnutý Gábor? Budeme mu v tom držať palce! Už 26. mája v košickej Steel Aréne!

Zdroj fotografií: Facebook Gábor Boráros, Fightermag.se, Oktagon

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.