Box
MMA

Floyd Mayweather o svojom vstupe do MMA a McGregorovom incidente!

DŇA 8. apríla 2018 • PRIDAL Dominik
<

Floyd Mayweather stále priťahuje pozornosť odbornej i fanúšikovskej verejnosti. V sobotňajšom televíznom vysielaní z Las Vegas sa s reportérom Jimom Grayom rozprával o svojej budúcnosti aj o nedávnom incidente Conora McGregora.

Ako informoval portál World Boxing News, tak Mayweather potvrdil, že jeho odchod do boxerského dôchodku je stále aktuálny a nehodlá sa vrátiť medzi 16 povrazov. „Odchod do „dôchodku“ bol skvelý, ale ako všetci viete, tak ja skončím a potom sa vrátim. Je možné, že sa to stane znova, a teda sa vrátim. Ak sa vrátim, tak to bude v oktagone,“ povedal otvorene neporazený šampión.

Floyd nebojoval už od minulého leta, kedy sa stretol s írskym bojovníkom Conorom McGregorom. Ten pútal v posledných dňoch pozornosť celého sveta vďaka incidentu pred UFC 223. Tejto téme sme sa bližšie venovali v iných článkoch (klikaj sem a sem). Čo však na to hovorí legendárny boxer? „Mám pocit, že keď sa dostanete na takúto úroveň, tak by ste sa mali prezentovať na úrovni. Mimo ringu sa musíte prezentovať ako gentleman,“ myslí si 41-ročný Američan.

Späť k jeho potenciálnemu vstupu do MMA. Gray sa ho pýtal aj na váhovú kategóriu, pričom Floyd by preferoval divíziu do 145 libier (66 kilogramov). Ďalšia priama otázka smerovala na to, či sa naozaj chce vrátiť späť. „Rozhodne áno! Ak budú správne finančné podmienky,“ nezaprel rolu biznismena, pričom viackrát zdôraznil, že boxovať už nebude. Mayweatherova kariéra je obdivuhodná a peniaze, ktoré zarobil takisto. Vstupom do MMA by si zabezpečil ďalšiu finančnú injekciu v rádoch desiatok miliónov dolárov. „Tie peniaze by boli šialené. Môžem robiť čo len chcem. Ja som Floyd Mayweather,“ uzavrel šampión.

Zdroj fotografií: Techspot.com, WallpaperCave.com, Instagram Floyd Mayweather

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.