Trump vs. Terminátor: Tohle si Donald za rámeček nedá! Figure Shaker #2

DŇA 3. júla 2018 • PRIDAL Petr
<

Prázdniny konečně začaly. Na další soutěžní vlnu si tak musíme počkat až do podzimní sezóny. Pro mnohé závodníky a fanoušky nastal zasloužený čas oddychu. Ať už ale vyrazíte do na výšlap do hor nebo zakotvíte na prosluněné pláži u moře, nezapomeňte si s sebou přibalit svůj šejkr! Zůstanete tak v obraze a budete vědět, co právě hýbe světem fitness. To nejlepší vám nabízíme právě teď. Nový Figure Shaker je tady. Příjemné čtení a (pokud už vyrážíte na dovolenou) šťastnou cestu!

Deník crossfitačky: Na French Throwdown a zase zpátky

Diváci a příznivci crossfitu zamířili v horkých letních dnech do Paříže, kde se konalo prestižní klání French Throwdown. V silné konkurenci se podařilo prosadit české závodnici Soni Karáskové, které nakonec patřila čtvrtá příčka. A mohlo to být ještě lepší, nebýt toho, že nešťastnou náhodou přeslechla pokyny rozhodčího. Tak příště! Soni gratulujeme a držíme palce na další soutěži. Tou bude pro českou rodačku blížící se Southern Warriors.

Terminátor versus Trump? Arnie si o americkém prezidentovi myslí své

Už už se zdálo, že se internetová válka mezi Arnoldem Schwarzenegger a Donaldem Trumpem blíží ke konci… Jenže bývalý Mr. Olympia zřejmě neřekl poslední slovo! V novém videu, které vzbudilo rozruch  na soc. sítích, se pustil do amerického prezidenta kvůli jeho plánům v uhelném průmyslu.

Nebyl by to ale Arnold, aby přitom nepobavil i své fanoušky. Co to na Donald Trump? To se určitě brzy dozvíme.

Vrátí se Kai Greene na Olympii?

Pozornosti médií neunikla ani další kulturistická legenda Kai Greene. V poslední době kolovaly po internetu zprávy, že se Kai rozhodl znovu dobýt kulturistická pódia a vrátit se na Olympii. Pro fanoušky (a soupeře) to muselo být překvapivé oznámení. Měl by mít Phil Heath nahnáno?

Úřadující šampion může být zřejmě v klidu. Podle všeho se jednalo pouze o fake news a Kai se letos na prkna určitě nevrátí. Pořád si ale udržuje brutální formu, a tak se možná soutěžního comebacku jednou přece jen dočkáme!

Lenka Ferenčuková má za sebou premiéru mezi profíky

A v zámoří ještě zůstaneme. V Kalifornii se poslední červnový víkend konal další ročník soutěžního klání San Jose Pro, ve kterém poměřili svou formu profesionálové z kategorie physique. Na startovní listině nechybělo jméno Lenky Ferenčukové, pro kterou to byla vůbec první soutěž v profesionální kariéře.

Lenka Ferenčuková

V ženské kategorii startovalo celkem 17 závodnic a Lenka nakonec získala devátou příčku. „Konečně mám za sebou první profesionální soutěž a myslím, že jsem ostudu neudělala,“ napsala krátce po vyhlášení výsledku česká rodačka na Instagramu. Gratulujeme a do budoucna přejeme mnoho dalších úspěchů!

Inspirace na závěr: Nevíš, co s načatým večerem?

Chybí ti v parných dnech motivace ke cvičení? Koukni na nový dokument Ronnieho Colemana „The King„, o kterém jsme psali v minulém díle. Inspirační, ale zároveň i dojemný příběh muže, který zasvětil svůj život tomu, aby se stal šampionem. Emotivní snímek ti ukáže, co znamená být nejlepším z nejlepších. A taky, že všechno má svou cenu. Dej tomu šanci, nebudeš litovat!

Ronnie Coleman

Zdroj fotografií a videí: Instagram vybraných osobností

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.