Europa Dallas Pro 2018: Jak se vedlo Danielu Minsterovi v Americe?

DŇA 19. júna 2018 • PRIDAL Petr
<

Víkendové dny 16. a 17. června patřily tradičnímu klání Europa Dallas Pro, které proběhlo pod záštitou profesionální ligy IFBB Jima Maniona. V dallaském Kay Bailey Hutchison Convention Centre se o posty šampionů utkalo několik desítek zkušených závodníků. A to hned ve třech kategoriích: Kulturistika mužů do 212 liber, kulturistika vozíčkářů a figure žen. Na startovní listině nechybělo ani jméno Daniela Minstera. Jak soutěžní klání probíhalo?

Dvacet sedm. S takovým číslem startoval Daniel Minster v kulturistice vozíčkářů, která (na rozdíl od zbylých dvou kategorií) nemá zatím svou vlastní Olympii. Na pódiu se tak sešlo několik opravdových srdcařů, kteří nepřijeli pro nominace a body do kvalifikačního žebříčku, ale především proto, aby si americké klání opravdu užili.

Daniel Minster (před registrací)

A kdo nakonec pozvedl vítěznou trofej?

V kategorii vozíčkářů se tentokrát sešlo sedm zkušených sportovců. Objevil se mezi nimi také favorizovaný Harold Kelley, který má na svém kontě třináct profesionálních vítězství v řadě.

Harold Kelley

Své kvality potvrdil i tentokrát a nakonec vybojoval zlato. Hned za ním se umístil Antoni Khadraoui, vítěz nedávné Toronto Pro Supershow. Třetí vítězná příčka patřila Gabrielovi Andriullimu.

Antoni KhadraouiAntoni Khadraoui získal na soutěži stříbro

Na čtvrtém místě skončil Reggie Bennet a páté místo obsadil právě Daniel Minster. Český reprezentant zaujal rozhodčí také působivým svalovým rozvojem paží.

Daniel MinsterDaniel Minster vybojoval vybojoval v Dallasu páté místo

Šestý skončil Adelfo Cerame a sedmý Nadir Hajro, pro kterého bylo dallaské klání prvním startem v jeho profesionální kariéře. A jak finálové porovnávání probíhalo? Podívej se na záznam níže.

Všem zúčastněným závodníkům gratulujeme a přejme mnoho úspěchů ve zbytku soutěžní sezony!

Zdroj fotografií a videí: Instagram Daniela Minstera, Npcnewsonline.com, Youtube.com

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.