BodyPower 2018: Největší anglický fitness veletrh se blíží!

DŇA 4. mája 2018 • PRIDAL Petr
<

Skalní fanoušci, kteří pravidelně ledují zahraniční fitness scénu, vědí, že květen bude v Anglii měsícem fitness. Již za několik dní totiž odstartuje vůbec největší akce, kterou mohou příznivci fitness zažít. Řeč je samozřejmě o BodyPower  Expo 2018, který se uskuteční ve dnech 11. – 13. května v Birminghamu.  Na co se mohou návštěvníci těšit? A které fitness celebrity nebudou mezi účastníky chybět? Čti a dozvíš se více!

BodyPower slaví deset let – a vy můžete být při tom!

Organizátoři se tentokrát na příval návštěvníků opravdu dobře připravili. Důvodem je také desetileté výročí veletrhu, které tak můžeš oslavit přímo na místě. A co na tebe čeká? Desítky světoznámých firem z oblasti zdravé výživy a tréninkového vybavení, mezi nimi například Dead Weight nebo Nutrend. Součástí programu budou také rozhovory a autogramiády s nejzajímavějšími osobnostmi z fitness světa: Svou účast přislíbili například Flex Lewis, Paige Hathaway nebo třeba Kai Greene. K vidění ale bude i spousta dalších zajímavých atletů (dosavadní seznam těch, kteří přislíbili účast, najdeš na oficiálních stránkách, viz níže).

Na své si přijdou také milovníci technologií nebo ti, kteří se chtějí dozvědět poslední novinky z oblasti fitness. A pokud by ses náhodou chtěl v letošní soutěžní sezoně zúčastnit některých nadcházejících závodů… pak jsi také na správném místě! Na Expo 2018 totiž nebudou chybět ani zástupci společností, kteří ti mohou usnadnit první krok na soutěžní prkna. Kde získat na začátku kariéry lepší kontakty?

BodyPower Expo 2018Setkej se i ty se svým idolem na BodyPower Expo 2018

A to je jen zlomek toho, co všechno tě čeká. Tak neváhej a doraž, bude to stát za to! 

Chceš se dozvědět více? Sleduj Instagram nebo Facebook události BodyPower Expo 2018 nebo navštiv přímo oficiální webové stránky, na kterých se dozvíš, co tě čeká a nemine. Tak co, uvidíme se tam?

Zdroj fotografií a videí: Youtube.com, Instragram BodyPower Expo 2018

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.