MMA

Attila Végh sa na bratislavskom ACB 84 nepredstaví: Dôvodom je zranenie!

DŇA 30. marca 2018 • PRIDAL Dominik
<

Attila Végh oznámil v piatok popoludní smutnú správu. Bratislavský turnaj ACB 84, ktorého mal byť hlavnou hviezdou, bude bez jeho súťažnej účasti! Dôvodom je zranenie, ktoré si 32-ročný zápasník privodil počas tréningu. Diagnóza lekárov ho nepotešila…

Jeden z najúspešnejších slovenských MMA zápasníkov sa mal predstaviť domácemu publiku 7. apríla v rámci turnaja ACB 84. Ruská organizácia prišla pod Tatry ukázať akciu európskych rozmerov, ktorej mal kraľovať práve Attila. Osud sa však s nikým nemazná a „Pumukli“ nie je výnimkou. V pondelok počas zápasníckeho tréningu mu sparring partner nešťastne spadol na koleno. „Ja som len počul ako to zaprašťalo. Kvôli neznesiteľnej pichľavej bolesti som nemohol pokračovať v tréningu,“ prezradil Attila prostredníctvom sociálnych sietí.

V noci z pondelka na utorok sa stav jeho kolena nezlepšoval, ale stále veril, že je to len udreté a natiahnuté. Aj napriek bolestiam na druhý deň trénoval, pričom sa snažil inkriminované koleno šetriť. Ani to mu však nepomohlo a bolesť neustupovala. Lekári mu na základe vyšetrenia magnetickou rezonanciou diagnostikovali na troch miestach natrhnutý meniskus. Tento verdikt logicky znamená koniec prípravy na zápas a začiatok rekonvalescencie. „Tieto veci športovec neovplyvní. Po dvoch mesiacoch tvrdých tréningov do ktorých som dával maximum, mi jeden jediný deň zmenil úplne všetko,“ odkázal sklamaný bojovník.

Attila fanúšikov informoval aj o ďalšom vývoji celej situácie. „V utorok ma čaká operácia kolena a verím, že všetko dobre dopadne a po regenerácii kolena budem môcť čo najskôr nastúpiť do zápasov,“ vyjadril presvedčenie obľúbený zápasník. Zároveň sa ospravedlnil fanúšikom, ktorých však poteší aspoň autogramiádou a predajom vlastného merchu počas spomínaného turnaja.

Attilovi prajeme skoré uzdravenie a návrat do klietky!

Zdroj fotografií: Facebook Oktagon MMA

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.