Nejsvalnatější kuchař na světě? Tenhle silák vyvařuje Donaldu Trumpovi!

DŇA 17. júna 2018 • PRIDAL Petr
<

Okolo Bílého domu je opět rušno. Jeho nejvyšší představitel Donald Trump má za sebou summit v Singapuru, na němž se setkal se severokorejským lídrem Kim Čong-unem. A zatímco mnozí s napětím vyčkávají, jaké bude mít jejich setkání dopady, část veřejnosti vzrušeně debatuje o něčem úplně jiném. Terčem pozornosti médií se nedávno stal prezidentský šéfkuchař Andre Rush, který servíruje obyvatelům Bílého domu a jejich hostům ty nejvybranější pokrmy. Co je na něm tak neobvyklého?

Je to totiž člověk, kterého v kuchyni jen tak nepřehlédnete. Pokud však čekáte obtloustlého muže ve středních letech, budete nejspíš (ne)příjemně překvapeni! Andre je totiž pořádná hora svalů a stydět by se možná nemusel ani mezi úřadujícími profesionály na Olympii.

Kuchař, který by zastínil nejednoho kulturistu

Právě Andreho fotografie se před několika dny objevila na sociálních sítích a fanoušci se nestačí divit. Doslova přes noc se tak mohutný Američan stal hvězdou internetu. A to hlavně díky své muskulatuře. Přesvědčte se sami!

Ačkoli se to možná nezdá, Andre má za sebou pestrou životní dráhu: V mládí nastoupil do armády, ve které strávil celých jednadvacet let. Nakonec to dotáhl až na pozici Master Sergeanta (nadpraporčík, pozn. redakce). Postupně se také začaly projevovat jeho kulinářské vlohy.

Po svém odchodu z armádního života se dál věnovat řemeslu. Během své kariéry obsluhoval hned několik amerických prezidentů. Informace o tom přinesl americký tisk. Na jedné z fotografií se dokonce Andre objevil po boku nejvlivnějšího muže Ameriky – Barracka Obamy.

Toho mezitím vystřídal Donald Trump, Andre však v Bílém domě zůstal. Za tu dobu získal řadu ocenění a své vojenské zkušenosti zúročil ve West Pointu, kde působí jako poradce. Kromě toho se stal motivačním řečníkem.

Vaření však zůstává věrný i nadále. Americký prezident má tak o přísun bílkovin určitě postaráno. Jak se tenhle dobrosrdečný svalovec ke své práci vlastně dostal? A jak vypadá jeho trénink? To se dozvíš v krátkém videu níže.

Zdroj fotograií: Twitter Viviany Salamy, YouTube.com

Musíte byť prihlásený na pridávanie komentárov.