O nás

Figurekeeper.com – web, ktorý sa snaží pomôcť športu!

Určite ti hneď napadla myšlienka, či už nie je magazínov o športe a cvičení dosť. Rovnakú otázku sme si položili aj my. Náš web má primárne slúžiť na podporu bojových športov ako takých. Naším cieľom je však dostať toto odvetvie do povedomia širšej verejnosti. Len málo ľudí v skutočnosti vie, aká drina sa skrýva za cestou každého bojovníka, ktorý vstúpi do ringu či oktagonu.

Tento svet však nie je len o nich. Za dvomi bojovníkmi, ktorých vidíte v ringu, stojí veľké množstvo ľudí tvoriacich zohraté tímy. To, aby dostali šancu bojovať taktiež zabezpečuje množstvo ľudí. Preto sa na našom portáli dočítaš aj o inšpiratívnych osobnostiach stojacich v pozadí tohto kolotoča.

Projekt Figurekeeper.com však nebude len o tom – naša cesta sa týmto len začína! Ako napovedá aj anglický názov, tak hranice Slovenska a Česka pre nás nebudú konečné. Veríme, že nás podporíš v tejto myšlienke a spoločne dostaneme bojové športy z periférie na výslnie!

Figurkeeper Portal

Hlavnou časťou bude info-portál, kde budeš môcť nájsť presne to, čo potrebuješ na urýchlenie svojho vlastného progresu (zatiaľ nechceme prezrádzať viac), no rozhodne našich fanúšikov budeme informovať ako prvých ohľadom ďalších noviniek.